نی نی ما(اعمال عبادی بارداری صوتی)

نی نی ما(اعمال عبادی بارداری صوتی)

نسخه V۵.۰.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

  معرفی برنامه:

نرم‌افزار نی‌نی‌ما  اولین نرم‌افزار صوتی دوران بارداری با طراحی و گرافیک دستی است.

اما به دلیل طراحی مناسب، این نرم افزار، برای سایر مخاطبان هم پیشنهاد می‌شود.

نی‌نی‌ما سیر کاملی از اعمال عبادی، نکات پزشکی دوران بارداری، مراحل هفته به هفته‌ی بارداری، آزمایش‌های دوران باداری و طب اسلامی-سنتی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. از آن‌جا که ضمیر ناخودآگاه جنین سفید می‌باشد تمام این اعمال در ضمیر کودک ثبت خواهد شد. به همین علّت برای نوزاد شما این امکان را فراهم می‌کند که به صورت ناخودآگاه قرآن، بخش‌هایی از صحیفه سجادیه، نهج‌البلاغه و سایر محتوای این برنامه را در ذهن ثبت نماید.

چون کودکان در 2 سال اول زندگی بیشترین ارتباط را با محیط اطراف خود دارند و یادگیری‌شان از طریق شنیدن و دیدن است این نرم‌افزار برای کودکان زیر دو سال هم پیشنهاد می‌شود.

فضای دورن برنامه بسیار زیبا و با رنگ‌هایی جذاب طراحی شده است لازم است بدانید کلیه‌ی این برنامه با طراحی گرافیکی دستی انجام شده است.

محتوا:

1. اعمال عبادی شامل ختم قرآن، زیارت عاشورا، حدیث کساء، دعای توسل، دعای ندبه، زیارت آل یاسین و بسیاری از موارد دیگر می شود.

2. 108 فایل صوتی مربوط به هر هفته از بارداری

3. نکات هفته به هفته بارداری

4. طب اسلامی- سنتی مربوط به دوران بارداری و ... .

5. نکات پزشکی دوران بارداری

6. آزمایش‌های دوران بارداری

 

نحوه استفاده از نرم‌افزار:

در این نرم افزار دوران بارداری به 9 ماه تقسیم شده و هرماه 4 هفته. ما برای هر هفته 3 فایل صوتی برای شما  داریم که شامل سه روز اول هفته، سه روز دوم، جمعه  و صوت مقرری هر روز 40 دقیقه می‌باشد. اگر شما طبق برنامه‌ی روزانه پیش بروید طی 9 ماه بارداری یک بار قرآن را ختم می‌کنید ضمنا شما می توانید با دو ساعت وقت گذاشتن در روز در این دوران بتوانید سه بار قرآن را ختم نمایید .

شما می توانید با انتخاب آیکن طب اسلامی_سنتی در دوران بارداری خود و جنین‌تان را با تغذیه‌ی مناسب تقویت نموده و از سایر نکات این قسمت استفاده‌ی کافی را ببرید.

در قسمت هفته به هفته‌ی بارداری همراه با جنین خود گام به گام جلو می‌روید و در قسمت نکات پزشکی دوران بارداری با کم‌خونی، استرس و ... مقابله کنید.

همچنین شما می‌توانید با انتخاب آیکن آزمایش‌های دوران بارداری با مجموعه‌ی کامل آزمایش‌های خود و جنین‌تان آشنا شوید.

 

مادران عزیز ما در کانال نی نی ما در نرم افزار ایتا و تلگرام با شما مرتبط خواهیم بود و نظرات شما را برای سایر مادران نشر خواهیم داد . 

در صورت وجود هر گونه نظر ،پیشنهاد  و انتقاد برای ما ارسال نمایید . 

 @ninima313 

 @sabereen_taha 

 

 

logo-enamad logo-samandehi