ویترین (خرید و فروش)

ویترین (خرید و فروش)

نسخه ۲.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم

ویترین، فضایی رایگان برای خرید و فروش کالاهای شما

ویترین چیست؟
ویترین تنها یک سایت آگهی نیست! ویترین در واقع یک بازار مجازیست! شما در ویترین می توانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید کالاهای خود را برای فروش چه نو و چه دسته دوم به نمایش بگذارید و همچنین کالاهای دیگران را ببینید، نظر خود را مطرح کنید، به توافق برسید و خریداری کنید.

چرا ویترین ؟
ویترین حقیقتا با ایده های نو آمده است. ایده هایی که بعضی از آنها تحولاتی در زندگی ما ایجاد خواهند کرد و بعضی دیگر به حل مشکلاتی که اینک گریبان گیر جامعه است می پردازند.

در کنار این موارد ما به شبیه سازی یک بازار می پردازیم بازاری که همه در آن نقش دارند، در آن به کسب و کار می پردازند، با مشتریان خود و فروشندگان دیگر در مورد کالاها گفتگو می کنند و همانند یک بازار واقعی اعتبار کسب می کنند.

در ویترین فاصله مکانی مطرح نیست! هر کس از هرجای ایران عزیز می تواند در این بازار فروشگاهی داشته باشد و به کسب و کار بپردازد. هرچند خریداران می توانند برای دسترسی سریعتر و ارزانتر به کالای مورد نظر به جستجو کالای خود در شهر و استان خود نیز بپردازد.

از کجا شروع کنیم؟
برای شروع کافیست نرم افزار "بازار مجازی ویترین" را دریافت کرده و سپس در کمتر از 1دقیقه ثبت نام کنید و فروشگاه خود را راه اندازی نمایید و به مدیریت آن بپردازید.

logo-enamad logo-samandehi