tarfand clash royale

tarfand clash royale

Version v7.0
Install from Bazaar
In-app Purchases
100
Active installs
Education
Category
16
MB
Size

ترکیب رویال+لجندری گیر رویال+چست گیر رویال+استراتژی حرفه ای کارت هابه همراه ویدیو+صدها ترفند دیگر


تفکیک چندین برنامه کلش رویالی!


 


صد ها ترفند کلش رویال به همراه ویدیو های آموزشی حرفه ای*


اگر در کلش رویال کاپتان کم است و یا لجندری ندارید و یا استراتژی مخفی کارت ها را نمیدانید حتما این برنامه را دانلود کنید. میتوانید قسمت های رایگان برنامه را ببینید تا از ارزش آن با خبر شوید.(برای مثال در قسمت استراتژی حمله با ماینر ترفند های مخفی میبینید که تا حالا اصلا از آنها استفاده نکرده اید و شما را حیرت زده میکند.


تمامی مطالبی که در این نرم افزار وجود دارند ترجمه ی ده ها ویدیو و متن انگلیسی هستند و بعضی از آنها هم طی تجربه ی 1 ساله ی پلیر های قدرتمند به وجود آمده اند. به شما اطکینان میدهیم که این مطالب در هیچ رسانه ای موجود نمیباشند.


در هر قسمت از استراتژی کارت ها حدودا 8 صفحه متن ترفند و یک ویدیو با زبان انگلیسی است که متن ها همان ترجمه ی ویدیو هستند. با دیدن ویدیو تمام حرکت ها و قسمت های مهم را یاد میگیرید.


مطالب نرم افزار:


لجندری گیر کلش رویال ، چست گیر کلش رویال ، ترفند جوین شدن در تورنومنت رمز دار ، ترفند افزایش کاپ ، بهترین ترکیب های بازی ، ترفند جم رایگان ، ترفند دریافت ممبر تلگرام ازبازی ، ترفند کلن چست و کلن بتل ، ترفندهایی برای تازه وارد ها(شامل چندین بخش) ، ترفند های بتل ، استراتژی مخفی و حرفه ای تمام کارت ها ، ترفند های جامع دیگر و ...

logo-enamad logo-samandehi