تلفظ انگلیسی + سیستم تست تلفظ کلمات

تلفظ انگلیسی + سیستم تست تلفظ کلمات

Version v5 pro
5
K
Active installs
Education
Category
253
KB
Size

 یک نرم افزار ساده که به صورت کاملا افلاین کلمات انگلیسی رو برای شما تلفظ می کنه فقط کافیه کلمه ی مورد نظر خود را وارد کرده و روی کلید کلیک کنید.

اگر موتور tts گوگل روی گوشی شما نصب باشد نرم افزار کار خواهد کرد.

                                *********************


                                       توجه توجه


                               **********************


با سپاس فراوان بابت نظرات و ستاره هایی که دادین - نرم افزار به ورژن 5 ارتقا یافت در این ورژن قابلیت جدیدی به نرم افزار اضافه شده که شما بتونید به راحتی میزان  مهارت خودتون رو در بیان کلمات انگلیسی بسنجید .


 


این قابلیت به این صورته که شما روی دکمه مورد نظر رو در نرم افزار کلیک میکنید و شروع به تلفظ کلمه مورد نظر خود میکنید - همچنین بعد از اتمام تلفظ کلمه نرم افزار اون رو برای شما تایپ میکنه تا مطمعن شوید که تلفظ شما درسته و همچنین با کلیک روی دکمه تلفظ - نرم افزار کلمه تایپ شده رو برای شما تلفظ میکنه.


 


* توضیحات تکمیلی


 


کاربر گرامی این نسخه کامل  نرم افزار تلفظ کلمات انگلیسی است و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته و بدون توجه به سایز بسیار کم نرم افزار که حجمی حدود 300 کلیوبایت است - کارکرد ان کاملا افلاین است - هرچند برای استفاده از دیتا بیس  کامل گوگل بهتر است به اینترنت وصل باشید - البته این فقط برای قسمت تست تلفظ لازم است و برای استفاده از قسمت تلفظ کلمات نیازیبه وصل شدن به اینترنت نیست.


 


برای حمایت از نرم افزار حتما نظر بدید.


باتشکر.

logo-enamad logo-samandehi