تلفظ انگلیسی + سیستم تست تلفظ کلمات

تلفظ انگلیسی + سیستم تست تلفظ کلمات

نسخه v۵ pro
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۵۳
کیلوبایت
حجم

 یک نرم افزار ساده که به صورت کاملا افلاین کلمات انگلیسی رو برای شما تلفظ می کنه فقط کافیه کلمه ی مورد نظر خود را وارد کرده و روی کلید کلیک کنید.

اگر موتور tts گوگل روی گوشی شما نصب باشد نرم افزار کار خواهد کرد.

                                *********************


                                       توجه توجه


                               **********************


با سپاس فراوان بابت نظرات و ستاره هایی که دادین - نرم افزار به ورژن 5 ارتقا یافت در این ورژن قابلیت جدیدی به نرم افزار اضافه شده که شما بتونید به راحتی میزان  مهارت خودتون رو در بیان کلمات انگلیسی بسنجید .


 


این قابلیت به این صورته که شما روی دکمه مورد نظر رو در نرم افزار کلیک میکنید و شروع به تلفظ کلمه مورد نظر خود میکنید - همچنین بعد از اتمام تلفظ کلمه نرم افزار اون رو برای شما تایپ میکنه تا مطمعن شوید که تلفظ شما درسته و همچنین با کلیک روی دکمه تلفظ - نرم افزار کلمه تایپ شده رو برای شما تلفظ میکنه.


 


* توضیحات تکمیلی


 


کاربر گرامی این نسخه کامل  نرم افزار تلفظ کلمات انگلیسی است و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته و بدون توجه به سایز بسیار کم نرم افزار که حجمی حدود 300 کلیوبایت است - کارکرد ان کاملا افلاین است - هرچند برای استفاده از دیتا بیس  کامل گوگل بهتر است به اینترنت وصل باشید - البته این فقط برای قسمت تست تلفظ لازم است و برای استفاده از قسمت تلفظ کلمات نیازیبه وصل شدن به اینترنت نیست.


 


برای حمایت از نرم افزار حتما نظر بدید.


باتشکر.

logo-enamad logo-samandehi