سیستم جامع گلستان ( غیر رسمی)

سیستم جامع گلستان ( غیر رسمی)

نسخه ۳.۰
۱۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

سیاری از دانشگاه های های کشور از سیستم گلستان برای برنامه های آموزش خود استفاده میکنند. همانطور که شاید تاکنون امتحان کرده باشد، سیستم گلستان را تنها در سیستم عامل ویندوز و مرورگر اینترنت اکسپلورر میتوان باز کرد و این بدلیل طراحی خاص این سیستم است که از سرویس های ویندوز استفاده می کند و تنها موتور رمزگشای اینترنت اکسپلورر قادر به باز کردن آن است. بنابراین امکان ورود به آن از سیستم عامل ها و مرورگر های دیگر مانند اندروید و فایرفاکس وجود ندارد. پس راه حل داشتن یک اینترنت اکسپلورر در اندروید است که ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم.


با کمک این برنامه می توانید راحت تر، سریع تر و امن تر از هر برنامه ی دیگری از دستگاه اندرویدی خود به سامانه گلستان وارد شوید.


فقط کافه ادرس اینترنتی دانشگاه خود را  وارد کنید و از طریق سرورهای امن ما به سیستم گلستان متصل شوید.


نه نیاز به برنامه ی دیگری وجود دارد و نه آموزش خاصی. به همین راحتی!


 شبیه ساز اینترنت اکسپلورر در آندروید.❖ ثبت نام ، پرداخت شهریه ، حذف و اضافه ، مشاهده نتایج آزمون ، اعتراض ، در اینترنت اکسپلورر آندروید❖ بالاخره مشکل باز کردن سایت گلستان و سایت های مشابه روی آندروید حل شد!❖ دیگر نیاز نیست برای رفتن به سایت گلستان از سیستم استفاده کنید.❖ برای دیدن نتایج آزمونتون دیگه به کافی نت یا سیستم نیاز ندارید❖ کافیه از برنامه ما استفاده کنید و به راحتی سایت گلستان را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید.

نظرات کاربران

سینا
۱۳۹۸/۰۶/۲۱
بدددددددد