ذکر گوی صوتی (صلوات و اذکار هفته)

دسته مذهبی
نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۳٫۶ مگابایت
نسخه 1.7
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بعضی وقتها هست که آدم توی زندگی روزمره گم میشه... اما یک چیز میتونه همیشه آدم را دوباره آروم کنه، اون هم یاد کردن از یک قدرت بی انتهاست ... الا بذکر الله تطمئن القلوب

پیامبر اکرم می فرمایند: اگر ساعتى از عمر آدمى بدون ذكر خدا بگذرد، در قيامت برايش حسرت است. هرچند بهترین ذکر، ذکر عملی است اما ذکر زبانی می تواند مقدمه ای برای ذکر عملی باشه، برای همین هست که برای اوقات مختلف روز و روزهای هفته و ... ذکرهای مختلفی توصیه شده است.

اگه دوست دارید دائم الذکر باشید این برنامه را از دست ندهید. این برنامه میتونه یادآوری باشه برای ما که در زندگی روزمره مون ذکر خدا را فراموش نکنیم. استفاده از این برنامه علی الخصوص در هنگام برنامه های روزمره، هنگام رانندگی، توی ترافیک، توی آشپزخانه، یا حتی در حین کار پیشنهاد میشه.

این برنامه راس زمان تعیین شده توسط خودتون که از یک دقیقه تا یک ساعت قابل تنظیم هست به صورت متناوب و دوره ای ذکر انتخاب شده را پخش میکنه، تا شما هم با اون ذکر را تکرار کنید و یادآوری برای شما برای تکرار ذکر باشه.
مثلا با این برنامه تنظیم میکنید که هر یک ربع یک بار از ساعت 8 صبح تا 9 شب گوشیتون دو بار ذکر صلوات بر محمد و آل محمد را براتون پخش کنه. با یک حساب سرانگشتی می بینید که اینطوری خیلی راحت روزانه با یادآوری این برنامه بیشتر از 100 تا صلوات می فرستید. یا نه اینقدر ها پایه نیستید، خب تنظیم می کنید راس هر ساعت یک صلوات بفرسته تا شما هم باهاش تکرار کنید، اینطوری میدونید توی هر ماه چند تا صلوات بر محمد و آل محمد میفرستید و چقدر توی زندگیتون تاثیر داره؟
یا اینکه فرصت ندارید هر روز 100 مرتبه ذکر روزهای هفته را بگید، خب تنظیم می کنید و با این برنامه ذکر روزهای هفته یا هر ذکر دیگه ای را در طول روز بیان میکنید و زندگی ای نورانی خواهید داشت.

امکانات برنامه:
- امکان انتخاب زمانبندی پخش ذکر انتخاب شده از یک دقیقه تا یک ساعت.
- امکان انتخاب تعداد تکرار هر ذکر در راس زمان مشخص شده
- شمارش ذکرهای گفته شده امروز و کل دوره
- امکان لرزاندن گوشی همزمان با پخش صدای برنامه (در صورت سایلنت بودن گوشی عملکرد لرزشی ادامه خواهد داشت)
- امکان مشخص کردن زمان شروع و پایان روزانه برای عدم پخش ذکر در بازه زمانی خواب شبانه به دلخواه شما
- امکان انتخاب از بین ذکرهای مختلف (در نسخه lite امکان انتخاب 5 ذکر اول امکان پذیر است و در صورت تمایل به استفاده از سایر ذکرها باید برنامه را به صورت درون برنامه ای ارتقا دهید)

تذکر: در برخی از گوشیهای سونی، هواوی و ... حالتی برای صرفه جویی در مصرف انرژی (STAMINA) وجود دارد که عملکرد کلیه برنامه ها را در حالت خاموش بودن صفحه، غیرفعال می نماید، لذا در صورت فعال بودن این حالت این برنامه در زمان خاموش بودن صفحه کار نخواهد کرد. برای عملکرد صحیح برنامه می توانید به منوی «تنظیمات» دستگاه خود رفته و وارد قسمت «مدیریت نیرو» (Power management) شده و حالت STAMINA را غیرفعال کنید یا اینکه "ذکر گو" را به استثنائات آن اضافه کنید. همچنین برخی از برنامه های صرفه جویی در مصرف انرژی ممکن است عملکرد این برنامه را مختل نمایند و باید برای کارکرد مداوم این برنامه، "ذکر گو" را به فهرست برنامه های مجاز اضافه نمایید.


توجه: این برنامه همانند اکثر اپلیکیشنها برای دریافت آمار و گزارش خطاهای احتمالی، نمایش اطلاعیه ها و ... مقدار کمی از حجم اینترنت شما استفاده میکند.​

تغییرات آخرین نسخه

حل مشکل برای اندروید 5 به بالا

دسترسی‌ها

 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • پرداخت از طریق بازار
 • کنترل لرزش
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • اصلاح تنظیمات سیستم
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • یافتن حساب‌ها در دستگاه
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • ir.raimon.Zekr.permission.C2D_MESSAGE
 • خواندن کارت حافظه