ساعتگو (اعلام دوره‌ای زمان)

ساعتگو (اعلام دوره‌ای زمان)

نسخه ۱۰.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

اگه زمان برات مهمه و اهل نظم هستی یا دوست داری منظم بشی این برنامه را حتما امتحان کن وگرنه بیخیال این برنامه، به کارت نمیاد!


ساعتگو برنامه ای برای اعلام ساعت راس بازه زمانی تعیین شده و اعلام ساعت با تکان دادن گوشی بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه یا مواقعی که در حین بازی یا کار دیگه ای هستی.

امکانات برنامه
- امکان انتخاب بازه زمانی اعلام ساعت به صورت 5، 10، 15، 20، 30 و 60 دقیقه
- امکان انتخاب عملکرد در روزهای هفته
- امکان تنظیم محدوده زمانی فعال بودن عملکرد برنامه
- قطع خودکار عملکرد برنامه در هنگام برقراری تماس
- قابلیت تنظیم تا 10 برنامه زمانبندی اعلام کاملا متفاوت با توجه به نیاز فرد 
- انتخاب برای اعلام یا عدم اعلام ساعت در حالت سکوت
- امکان تنظیم خودکار صدای گوینده
- اعلام ساعت هنگام تکان دادن دستگاه
- هشدار صوتی قبل از اعلام ساعت
- هشدار لرزشی راس زمان تعیین شده
- امکان انتخاب صدای گوینده با چهار گوینده متفاوت

توجه: این برنامه همانند اکثر اپلیکیشنها برای دریافت آمار و گزارش خطاهای احتمالی، نمایش اطلاعیه ها و ... مقدار کمی از حجم اینترنت شما استفاده میکند.​

در رسانه‌ها

قدر زمان را بدانید!

با کمی اغراق، می‌توان زمان را با ارزش‌ترین دارایی بشر دانست. اندوخته‌ای که بازگرداندنی نیست، دارایی گرانبهایی که نمی‌توان به کسی هدیه داد یا از کسی دزدید. چیزی که فقط جلو می‌رود و جلو می‌رود، بدون هیچ توقفی. شاید بتوان زمان را خستگی ناپذیرترین ماهیت هستی دانست. چیزی که هست اما دیدنی نیست، لمس می‌شود اما نه با دست، با تمام وجود!

زمان در دستان شما - ساعتگو زیر ذره بین

برنامه ساعتگو ابزاری کاربردی برای افرادی است که گذر زمان برایشان بسیار با اهمیت است. این اپلیکیشن در پشت ظاهر ساده اش برای خیلی از کاربران بسیار حیاتی محسوب میشود. ساعتگو شما را در مدیریت بهتر زمان یاری میکند. دیگر نیازی نیست هر لحظه برای درک زمان، به گوشی خود مراجعه کنید و یا برای زمان های پی در پی زنگ هشدار های جداگانه بگذارید. این برنامه شما را با ساعت گوی صوتی خود در تمامی لحظات همراهی میکند. اپلیکیشن ساعتگو ابزاری کاربردی است که شاید برای همه ما در بسیاری از روزهای سال مفید باشد. با ذره بین در بررسی این اپلیکیشن همراه شوید.

logo-enamad logo-samandehi