ساعت نوستالژی

نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۳٫۵ مگابایت
نسخه 4.4
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

شما یادتون نمیاد اما قدیمترها ساعت ساکت نبودند و هر یک ساعت یا بعضی هاشون هم هر ربع ساعت با صدای دینگ دینگ دلنشینی گذشت زمان را بهمون یادآور می شدند، . این روزها دیگه از اون ساعتها کمتر جایی پیدا میشود و ما همیشه با گذشت زمان مشکل داریم و زمان از دستمون در میره!!

ساعت نوستالژیک این مشکل را برای شما حل کرده و گذشت زمان را به شما یادآوری می کند. از طرف دیگه عیب ساعت های قدیمی را ندارد که نصف شب آدم را از خواب بی خواب بکنه چون این قابلیت را هم دارد که زمان شروع و پایان زنگ زدن در روز را مشخص کنید. همچین بازه زمانی تکرار زنگ کامل در اختیار خودتان است و می توانید انتخاب کنید که وقتی گوشی در حالت سکوت هست زنگ بزند یا خیر.

برای وقتهایی هم که در جلسه یا سرکلاس یا امتحان یا هر جایی هستید که صدا ممکنه اذیت کننده باشه این امکان قرار داده شده که برنامه با لرزاندن (ویبره) گذشت زمان را به شما اطلاع بدهد.

در این برنامه دو نوع زنگ بلند و کوتاه (تک ضربه) قرار داده شده است که تنظیم آنها کاملا در اختیار کاربر می باشد. همچنین این امکان نیز وجود دارد که راس هر ساعت، برنامه زمان را با تعداد ضربات برای شما اعلام کند.

خلاصه با این برنامه می توانید هم نوستالژی های دوران گذشته خود را زنده کنید و هم دیگه همیشه به اصطلاح on time باشید و هیچوقت گذشت زمان از دستتان در نرود. امکانات برنامه:
- امکان انتخاب زمانبندی پخش زنگ (کامل) هر یک ساعت، نیم ساعت و یا ربع ساعت
- امکان انتخاب زمانبدنی پخش دینگ (تک نواخت) در هر یک ساعت، نیم ساعت، ربع ساعت، ده دقیقه و حتی پنج، دو و یک دقیقه برای وقتهایی که ممکن است بخواهید گذشت زمان را خیلی دقیق تر تحت نظر بگیرید.
- امکان فعال یا غیر فعال سازی اعلام ساعت با تعداد دینگ راس هر ساعت که باعث میشه دیگه نیازی به نگاه کردن به گوشی نداشته باشید.
- امکان لرزاندن گوشی همزمان با پخش صدای برنامه (در صورت سایلنت بودن گوشی عملکرد لرزشی ادامه خواهد داشت)
- امکان مشخص کردن زمان شروع و پایان روزانه برای عدم پخش زنگ در بازه زمانی خواب شبانه به دلخواه شما

تذکر: در برخی از گوشیهای جدید سونی، هواوی و ... حالتی برای صرفه جویی در مصرف انرژی (STAMINA) وجود دارد که عملکرد کلیه برنامه ها را در حالت خاموش بودن صفحه، غیرفعال می نماید، لذا در صورت فعال بودن این حالت این برنامه در زمان خاموش بودن صفحه کار نخواهد کرد. برای عملکرد صحیح برنامه می توانید به منوی «تنظیمات» دستگاه خود رفته و وارد قسمت «مدیرت نیرو» (Power management) شده و حالت STAMINA را غیرفعال کنید یا اینکه "دینگ" را به استثنائات آن اضافه کنید. همچنین برخی از برنامه های صرفه جویی در مصرف انرژی ممکن است عملکرد این برنامه را مختل نمایند و باید برای کارکرد مداوم این برنامه، دینگ را به فهرست برنامه های مجاز اضافه نمایید.


 


تذکر: این برنامه همانند اکثر اپلیکیشنها برای دریافت آمار و گزارش خطاهای احتمالی، نمایش اطلاعیه ها و ... مقدار کمی از حجم اینترنت شما استفاده میکند.​

دسترسی‌ها

  • ir.raimon.Ding.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • یافتن حساب‌ها در دستگاه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • کنترل لرزش
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی