Chupan e Fadakar

Chupan e Fadakar

Version 1.0
10
Active installs
Casual
Category
16
MB
Size

آیا در میان فعالیت های روزانه به دنبال سرگرمی جدید هستید ؟؟
آیا از بازی های خسته کننده با سبک های تکراری خسته شده اید ؟؟
آیا به دنبال یک بازی سرگرم کننده با گرافیک زیبا میگردید که ذهن شما را درگیر کند ؟؟

اینبار یک سبک جدید از بازی های تفننی در برابر شماست ...

ذهن ایرانی با افتخار تقدیم میکند ...

کچل اینجـــــــــــــاست !!!
چوپان فداکار را به معشوقش برسانید !!
با ما باشید در جدالی که گرگ داستان، چوپان کچل را بر سر دوراهی قرار میدهد و در ازای جان دخترک، تمام گوسفندان چوپان را از او میخواهد !!

در این بازی شخصیت اصلی یعنی کچل، که به کار چوپانی مشغول است پس از دیدن دخترک زیبا شیفته او شده و گرگ زیرک با گروگان گرفتن دخترک چوپان را وادار به تسلیم کردن گوسفندانش میکند، شما باید در 50 مرحله نفس گیر پس از نجات گوسفندان از حمله گرگ به نجات دخترک بروید و در این راه از فصل ها و آب و هوای متفاوت عبور کنید و با چالش های گوناگونی رو به رو خواهید شد. با بازی چوپان فداکار همراه باشید، جایی که یک بازی بومی با کیفیت ساخت بسیار بالا را مشاهده خواهید کرد. تصویر سازی و گرافیک این بازی به گونه ایست که چوپان فداکار را در هر لحظه از بازی به یک اثر هنری مبدل میکند. استفاده از موسیقی و صدا سازی بسیار پیشرفته نیز در این بازی جلب توجه میکند! صدای باران، رعد و برق و زوزه گرگ همه و همه شما را به حیرت وا خواهد داشت، به جرات میتوان گفت که با یک بازی کم نقص با گیم پلی کاملا جدید و سرگرم کننده رو به رو هستیم. ( استفاده از هدفون را برای داشتن تجربه صوتی بسیار متفاوت به شما پیشنهاد میکنیم ! )

چوپان فداکار یک بازی پازل و تفننی با گیم پلی بسیار متفاوت است که توسط گروه ذهن ایرانی توسعه یافته و اکنون با افتخار پس از تلاش طولانی یک بازی بومی کم نقص را به شما هم وطنان عزیز معرفی میکنیم، محصولی که هیچ نمونه داخلی و خارجی نداشته و تنها ساخته ذهن خلاق و تلاش مستمراست. این بازی بر روی اندروید 2.3 به بالا قابل اجراست (حتما در صورتی که مشکلی در اجرای بازی داشتید از طریق نظرات یا ایمیل ما را مطلع سازید)

تیم ذهن ایرانی در تلاش است تا استاندارد های بازی سازی و توسعه نرم افزار در ایران را تا حد ممکن بالا ببرد تا پس از این شاهد ساخت و تولید بازی ها و نرم افزار های داخلی با کیفیت جهانی باشیم. در این راستا از شما هم وطنان عزیز تقاضا داریم تا با حمایت از محصولات مرغوب و توسعه دهندگان مستعد ما را در این امر یاری کنید.

درصورت حمایت شما عزیزان بزودی نسخه های دیگری از بازی چوپان فداکار با شرکت افتخاری کچل در گیم پلی های متفاوت عرضه خواهند شد!

*** این نسخه رایگان و آزمایشی بازی چوپان فداکار است است، حتما درصورت رضایت از بازی نسخه کامل آنرا از کافه بازار دریافت کنید --->
http://cafebazaar.ir/app/ir.persianmind.chupan


با تشکر از توجه شما
ذهن ایرانی

logo-enamad logo-samandehi