۲۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۴
مگابایت
حجم

*** لطفا نسخه قبلی را پاک کرده و اپدیت نمایید ***


لطفا توضیحات برنامه را تا انتها بخوانید.
📣خبر ویژه: تا پایان آذرماه سال 95 مالکان خودرو مشمول تخفیف جرایم دیرکرد خلافی خودرو قرار می گیرند (از این فرصت استفاده نمایید(


پلاک یاب + خلافی و نمره منفی جستجوی کد تخلف رانندگی  بصورت آنلاین و آفلاین شماره امداد خودرو ها پزداخت الکترونیکی جرایم نقشه های مترو و BRT گرفتن کد ملی به راحتی و تنها در این نرم افزار.
 


نرم افزار پلاک یاب افرا برای تمامی شهرستان ها و استان های ایران.این برنامه رو می توانید به رایگان برای دوستان خود بلوتوث کنید.با این نرم افزار شما قادر خواهید بود با وارد کردن کد پلاک خودرو از استان ،شهر و شهرستان پلاک مورد نظر مطلع شوید فقط کافیست شماره پلاک را وارد کنید تا لیست مناطق شامل آن پلاک ظاهر شود.


دیگر نیازی نیست برای گرفتن لیست کامل خلافی خودروتان به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید در هر زمان میتوانید با یک کلیک شرح دقیق تخلفات خود را ببینید و پرداخت کنید.


 


این برنامه هیچ گونه هزینه ی اضافه ای برخلاف سامانه پیامکی که به ازای هر استعلام مبلغ پانصد تومان دریافت میکند،نداشته وشما میتوانید با یکبار خرید این برنامه بصورت کاملا رایگان بارها استعلام گرفته و جرایم خود را پرداخت کنید.


 


توجه:
1.تخلفاتی که مربوط به دو هفته اخیر میباشد هنوز وارد سیستم نشده و تمام تخلفات نمایش داده شده در این برنامه مربوط به قبل از دو هفته پیش میباشد.
2.سعی کنید هنگام استعلام خلافی،سرعت اینترنت شما مناسب باشد ،چون ممکن است در برخی مواقع به دلیل سرعت پایین اینترنت استعلام صورت نگیرد،کافیست چند بار دیگر امتحان کنید تا اتصال برقرار شود.


 


امکانات


 


جستجو پلاک براساس پلاک استان


ظاهر بسیار زیبا و متریال


کدهای خلافی همراه با آخرین نرخ جریمه ها


نمره های منفی تخلفات


گرفتن خلافی ماشین


گرفتن نمره منفی گواهینامه


استعلام کارت سوخت خودرو


مشاهده کد ملی هر منطقه با وارد کردن کد


شماره امداد خودرو ها


پرداخت الکترونیکی جرایم


 


 


 


 


 

logo-enamad logo-samandehi