۲۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۷
مگابایت
حجم

>> لطفا توضیحات اپلیکیشن را کامل مطالعه نمایید <<

دانلود نسخه نمایشی اپلیکیشن : http://cafebazaar.ir/app/ir.payamsalami.ramzban_demo

رمزبان اپلیکیشنی است که به شما این امکان را می دهد تا تمام رمزهای عبور خود را بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی همیشه به همراه خود در گوشی موبایل تان داشته باشید .
در رمزبان شما هیچ گونه محدودیتی ندارید و می توانید به تعداد دلخواه دسته ایجاد نمایید و برای هر دسته فیلدهای مرتبط با آن را اضافه کنید . برای راحتی کار ما در ابتدا دسته ها و فیلدهای مورد نیاز را به صورت پیش فرض در اپلیکیشن تعریف کرده ایم که شما می توانید آنها را ویرایش کنید و یا دسته ها و فیلدهای موردنظرتان را به آن ها اضافه نمایید .
تمامی اطلاعاتی که شما به برنامه می دهید به صورت رمزنگاری شده نگه داری می شود و همچنین فایل های پشتیبانی که هم از اطلاعات خود ایجاد می کنید نیز به صورت رمزنگاری شده است و امکان دسترسی و سرقت آنها وجود ندارد .
شما می توانید برای ذخیره اطلاعات مربوط به حساب های بانکی ، کارت های بانکی ، اینترنت بانک ، حساب های کاربریتان در سایت های اینترنتی ، اطلاعات شخصی و ... که خصوصی و شخصی هستند و نیاز به این دارند تا به صورت ایمن نگهداری شوند از رمزبان کمک بگیرید.
برای جلب اطمینان کاربران اپلیکیشن رمزبان برای نصب نیاز به هیچ گونه سطح دسترسی به اینترنت ندارد.

از جمله ویژگی های رمزبان :
- عدم محدودیت در ایجاد دسته و فیلد
- امکان انتخاب آیکون برای هر رمز
- امکان تعیین بدون محدودیت فیلد برای هر رمز
- امکان پشتیبان گیری از اطلاعات و بازگردانی پشتیبان
- رمزنگاری تمام اطلاعات موجود در برنامه
- امکان تولید رمز عبور
- سیستم لاگین به برنامه

در صورتی که نقد و یا انتقادی نسبت به این اپلیکیشن دارید و یا در هنگام کار با آن دچار خطا و یا مشکلی شده اید لطفا قبل از دادن رای و یا نظر منفی به توسعه دهنده اپلیکیشن اطلاع دهید تا رسیدگی نماید.

logo-enamad logo-samandehi