هک و امنیت حرفه ای

هک و امنیت حرفه ای

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

اپلیکیشن آنتی هک بازار:

این اپلیکیشن به توسعه دهندگان کمک می کند تا بتوانند با نرم افزار های هکر مقابله کنند و با استفاده از روش هایی که فقط در این اپلیکیشن موجود می باشند اپلیکیشن های خود را در برابر هک شدن ایمن کنند.

بدون استفاده از سرور و کد نویسی زیاد !!!

به همراه نکاتی ریز و درشت در پرداخت درون برنامه ای!!!

 

مباحثی پیرامون امنیت در شبکه و روش های هک شبکه و همراه امنیت و هک در تکنولوژی های امروزه به همراه بسیاری از مباحث مربوط به هک و روش های مقابله با آن!!!

در بسیاری از اپلیکیشن هایی که توسعه دهندگان در سراسر جهان تولید و منتشر می کنند امنیت جایگاهی پایین تر نسبت به گرافیک و عملکرد اصلی برنامه دارد.

و متاسفانه در کشورمان , ایران هم اکثر توسعه دهندگان بیشتر به گرافیک اپلیکیشنشان توجه دارند و غافل از این که اگر یکی اپلیکیشنی که مدت ها برای آن زحمت کشیده اند را هک کند  ,  باعث به هدر رفتن تمامی زحمات و تلاش های توسعه دهنده می شود.

چرا امنیت ؟

امنیت خوب است چون باعث به رخ کشیدن قدرتتان در برنامه نویسی می شود و هنگامی که کسی سعی در هک کردن برنامه تان دارد که البته با وجود برنامه های مختلف در این زمینه خیلی هم آسان تر از آن چیزی است که فکرش را هم بکنید ,  متوجه می شود که برنامه توسط توسعه دهنده ی حرفه ای تولید گردیده است.

کانال رسمی هواداران و کاربران گروه نرم افزاری پارس اَپ :

https://telegram.me/parsapp1

logo-enamad logo-samandehi