برو بالا

برو بالا

Version 1.1
200
Active installs
Lifestyle
Category
2
MB
Size

برو بالا...

"نحوی استفاده از قانون جذب در کسب و کار و زندگی"

هنگامی كه ناسا برنامه فرستادن فضانوردان به فضا را آغاز كرد با مشكل كوچكی روبه‌رو شد، آنها دریافتند كه خودكارهای موجود در فضای بدون جاذبه كار نمی‌كنند، جوهر خودكار به سمت پایین جریان نمی‌یابد و روی كاغذ نمی‌ریزد برای حل این مشكل آنها شركت مشاورین اندرسون را انتخاب كردند. تحقیقات بیش از یك دهه طول كشید، 12میلیون دلار صرف شد و درنهایت آنها خودكاری طراحی كردند كه در محیط بدون جاذبه می‌نوشت، زیرآب كار می‌كرد، روی هر سطحی حتی كریستال می‌نوشت و در دمای زیر صفر تا 300‌درجه سانتی‌گراد كار می‌كرد.

اما روس‌ها راه‌حل ساده‌تری داشتند. آنها از مداد استفاده كردند!

 

برای موفقیت محدودیتی وجود ندارد. سعی كنید از واژه‌ای به نام «من» در خلوت خودتان و نه برای دیگران بیشتر استفاده كنید. تكرار واژه من در ذهن و مرور آن به شما اعتماد‌به‌نفس می‌دهد و شما را به اهداف‌تان نزدیك‌تر می‌كند اما مراقب باشید دچار خودخواهی و غرور كاذب نشوید.

اما راز موفقیت انسان‌های موفق چه بوده است؟ خلاقیت، برنامه‌ریزی، اراده، هدف، باور، شانس، خودباوری و...؟ به عبارتی می‌توان گفت برای رسیدن به موفقیت هیچ رمزی، هیچ رازی وجود ندارد. هیچ جعبه جادویی و هیچ جعبه سیاهی وجود ندارد. درواقع یك قانون در تمام دوران بشریت از زمانی كه به وجود آمده تا به امروز وجود داشته و آن قانون همیشگی و جاودان، قانون علت و معلول است.

قانون علت و معلول به این معناست كه در دنیا هركاری كه انجام‌دهی، نتیجه خاص آن كار را نیز خواهی گرفت. برای مثال اگر اكنون اصطلاحا جیب پرپولی دارید به این دلیل است كه حتما كار خاصی كرده‌اید و اگر هیچ پولی در بساط ندارید نیز به این دلیل است كه باز هم كار خاصی را در گذشته انجام داده‌اید كه چنین نتیجه‌ای را برای شما به بار آورده است.

 

در برنامه پیشرو ما برایتان مجموعه راهکار های علمی و عملی در جهت رسیدن به موفقیت در کسب و کار و زندگی تان را پیشنهاد داده ایم.امدواریم با بکار بردن این قوانین موفقیت در تمام لحظه های زندگی تان ساری و جاری باشد...

 

منابع:

بتوته

خبر انلاین

عصر ایران

سایت دلگرم

سلامت نیوز

logo-enamad logo-samandehi