دوز در دوز آنلاین (نبرد مهره ها)

دوز در دوز آنلاین (نبرد مهره ها)

نسخه ۱.۰.۱۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
خانوادگی
دسته
۲۷
مگابایت
حجم


رقابت با حریفان را همین حالا شروع کنید!


8 بازی را در 1 بازی تجربه کنید!


همزمان در انواع بازیهای مهره ای (نیم،هگز،کریدور،دوزدردوز1،دوزدردوز2،چارچین،پنجی و نقطه خط) با دوستانتان، آنلاین رقابت کنید!


با نصب این بازی  می‌توانید با رقیبانتان، از طریق اینترنت و به صورت آنلاین بازی کنید!


این بازی نه تنها یک بازی بلکه شامل انواع بازی ها است.از کریدور ، نقطه خط و دوزدردوز گرفته تا چارچین و پنجی و ... ، هر چند مدت یکبار یک مرحله و یا یک بازی مهره ای جدید به آن افزوده می شود و کاربران می توانند در بخش دلخواه خود با حریفان به مبارزه آنلاین بپردازند.


مراحل فعلی :


نیم :


بازی نیم معروف‌ترین بازی منصفانه است که توسط چالرز ال. بوتون این نام به آن داده شده است. بوتون در سال ۱۹۰۱ الگوریتم این بازی را ارائه داد که منجر به شکل‌گیری نظریه‌ی بازی‌های ترکیبیاتی شد.این بازی یک بازی منصفانه است. بنابراین طبق قوانین بازی‌های منصفانه، دونفره خواهد بود و به نوبت بازی خواهد شد.


هگز:


در سال 1924 توسط Piet Hein ( ریاضی دان دانمارکی ) ابداع شد و John Nash با کار کردن بر روی آن برنده ی جایزه نوبل شد و Martin Gardner این بازی را معرفی کرد. این بازی با وجود سادگی قوانین، از عمق و غنای زیادی برخوردار است و در طول سال ها، ریاضی دانان زیادی روی آن کار کرده اند. هگز معمولاً روی یک شبکه 11 در 11 از شش ضلعی‌ها مطابق شکل زیر انجام می‌شود. دو بازیکن هر کدام صاحب دو ضلع مقابل این متوازی الاضلاع هستند و هر کدام به نوبت یکی از مهره های خود را در یک خانه ی خالی قرار می‌دهند. برنده، بازیکنی است که دو ضلع مربوط به خود را با زنجیری پیوسته از مهره های خود به هم متصل کند.


کریدور:


یک بازی استراتژیک مشهور با قواعد ساده اما تکنیک های جذاب می باشد. در ابتدای بازی ، بازیکنان آدمک خود را در خانه ی وسط ردیف اول سمت خود قرار میدهند . هر بازیکن می تواند در نوبت خود یا آدمک خود را حرکت دهد (یک خانه افقی یا عمودی )  و یا یک مانع در صفحه قرار دهد و مسیر حریفش را مسدود کند . توجه شود که بازیکن نمی تواند مسیر حریف را به کلی ببندد و حداقل باید یک خانه راه فرار برای او باز نگه دارد. بازیکنی که بتواند زودتر آدمک خود را به طرف دیگر صفحه بازی برساند برنده ی بازی است. تقویت قدرت طرح ریزی و حل مساله و افزایش تفکر استراتژیک از جمله مواردی است که دراین بازی دنبال می شود .


نقطه خط:


در این بازی خاطره انگیز به نوبت باید دو نقطه را توسط یک خط به هم وصل کرد ، کسی برنده است که بیشترین تعداد مربع ها را ایجاد کند.


 


پنجی 1 :


در این بازی با یک مربع 10×10 خانه ای مواجه هستید که باید  مهره ی خود را در 5 خانه پشت سرهم به صورت افقی ، عمودی و یا مورب قرار دهید تا برنده شوید و البته در این بین حریف هم می خواهد همین کار را انجام دهد باید دید چه کسی برنده خواهد شد.


چارچین 1 :


در واقع به معنای 4 تا مهره ی خودت را به صورت های افقی، عمودی و قطری بچین می باشد.شما یک صفحه شبیه صفحه ی شطرنج دراختیار دارید و روی آن دوز بازی می کنید و باید حریف خود را شکست دهید.


دوز در دوز 1 و 2 :


شبیه همان دوز معمولیست که روی صفحه 3*3 انجام می‌گیرد.در این بازی شما بطور همزمان در 10 دوز بازی می کنید . 9 دوز کوچک و 1 دوز بزرگ.هر یک از این 9 دوز در واقع یک خانه از دوز اصلی است. همزمان که شما فکر می کنید تا یکی از این 9 دوز را ببرید ، باید نیم نگاهی به دوز بزرگ نیز بیندازید تا در آن نیز برنده باشید، برنده بازی کسی است که دوز بزرگ را ببرد.


 از رقابت آنلاین با دوستانتان لذت ببرید!


 


در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال از طریق 


لینک کانال : https://t.me/parssoftco


با ما در ارتباط باشید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi