صلوات شمار صوتی

صلوات شمار صوتی

نسخه ۱.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجم

صلوات شمار صوتی


صلوات شمار دستی


در هنگام آشپزی، کار، رانندگی و فعالیت هایی که دست های ما آزاد نیست می توانیم به تعداد مورد نظر خود صلوات بفرستیم.


پس از وقت خود برای توشه ی آخرت حداکثر استفاده را ببریم.


به طور مثال در هنگام آشپزی امکان استفاده از صلوات شمار های مکانیکی، تسبیح و... وجود ندارد. پس به چه صورت می توان به تعداد مورد نظر خود صلوات بفرستیم؟


به وسیله ی این نرم افزار می توانیم تعداد مورد نظر صلوات خود را تعیین کرده و شروع به فرستادن صلوات کنیم. نرم افزار کار محاسبه ی تعداد صلوات را انجام می دهد.


البته نرم افزار قابلیت محاسبه دستی تعداد صلوات را نیز دارد که با هر کلیک شما یک صلوات به مجموع صلوات های شما اضافه می کند.


قابلیت شمارش تعداد کل صلوات های شما


قابلیت دیگر نرم افزار شمارش صلوات های نذر های شماست. به طور مثال نظر ۱۰۰۰ صلوات داریم. امروز ۱۵۰ صلوات می فرستیم، فردا ۲۰۰ و... و نرم افزار مجموع کل صلوات ها را به ما نشان می دهد. این عدد را می توان در پایان نذر (صفر) کرد و شمارش نذر جدید را به نرم افزار محول کرد.


پس از یک سال استفاده از نرم افزار چه تعداد صلوات فرستاده ایم؟ شاید جالب باشد که بدانیم پس از استفاده طولانی مدت بدانیم به صورت کلی چند صلوات فرستاده ایم. نرم افزار این تعداد را به ما نشان می دهد.


و شاید جالب تر باشد بدانیم همه ی افرادی که از این نرم افزار استفاده می کنند مجموعا چه تعداد صلوات فرستاده اند. این آمار را نیز می توانیم در این نرم افزار مشاهده کنیم.


 


در پایان برای سلامتی امام زمان صلواتی بفرستیم

logo-enamad logo-samandehi