بازی حروف ربط انگلیسی

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۱٫۱ مگابایت
نسخه 1.0
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

داری برای آزمون TOEFL یا IELTS یا ... آماده می شوی ولی هنوز موقع نوشتن writing هزار تا and توی نوشته ات میاری؟


شاید دوست داری بلد باشی به جای and چه چیزهای دیگه ای میشه استفاده کرد، مثلاً as well as یا along with یا ...؟


یا شاید هر موقع یه reading معمولی (صورت سئوالات کنکور زبان، یا آزمون های استخدامی) هم می خونی، سر تشخیص معنای درست حروف ربط باید کلی فکر کنی که در جمله دوم مطلب وارونه شده یا یک مثال در تایید جمله اول آورده؟


یا این که دنبال این هستی که بدون این که همه کلمات reading رو بلد باشی با تسط بر حروف ربط بین جملات، مفهوم تقریبی رو حدس بزنی؟


این اپلیکیشن برای تمرین و یادگیری حروف ربطه، یعنی همون حروف یا کلمات ساده ای که به تنهایی می توانند معنای کل جمله رو تغییر بدهند یا تشخیص درست آن ها در یک نگاه باعث میشه سرعت شما در پاسخ به سئوالات reading به طور قابل ملاحظه ای بیشتر بشه!


هدف اصلی این بازی ساده دو گزینه ای اینه که با نگاه به مثال انتخاب شده، تشخیص بدهید که حرف ربط به کدام گروه از گروه های 6 گانه تعلق داره (time, addition, contrast, conclusion, possibility, example) این طوری حتی اگه معنای خود کلمه ربط هم ندونی، باز هم با کمی تمرین می تونی تشخیص بدهی که اون کلمه به کدام دسته تعلق داره و ارتباط جمله دوم با اول چطوریه!


امیدواریم این بازی ساده دو گزینه ای بتونه کمک کنه که با کمی تمرین و صرف وقت برای مطالعه مثال‌ها یکبار برای همیشه معنای کلمات ربط در ذهنتون بنشینه و دیگه نگرانش نباشید J

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن کارت حافظه