همیار دانش-ویژه پایه ششم ابتدایی

همیار دانش-ویژه پایه ششم ابتدایی

نسخه
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

این برنامه مخصوص دانش آموزان پایه ششم ابتدایی می باشد که حاوی هزاران سوال چهارگزینه ای آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان است که امکان انجام آزمون و مشاهده پاسخ های صحیح و نیز تعداد پاسخ های غلط و ارایه درصد پاسخ گویی و .....  پس از انجام آزمون را دارد.


علاوه بر آزمون های نمونه دولتی سال های مختلف، سوالات به صورت درس به درس برای تمامی دروس نیز موجود می باشد.


برنامه به دو صورت قابل استفاده می باشد : 1) حالت آفلاین : که حاوی بیش از 1000 سوال از دروس مختلف در آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان در سال های گذشته می باشد و بدون نیاز به اینترنت قابل دسترسی می باشد. 2) حالت آنلاین : این حالت که در داخل برنامه مد نظر قرار گرفته شده است امکان دسترسی به هزاران سوال نمونه دولتی ، تیزهوشان ، آزمون های تیمز و کانگورو و ........ را در سامانه آزمون آنلاین برای شما فراهم می نماید.


آزمون های نمونه دولتی سال های 94 تا 96 استان های تهران ، البرز ، کرمانشاه ، قزوین ، لرستان ، مرکزی ، همدان ، ایلام ، اصفهان ،  چهارمحال و بختیاری ، فارس ، بوشهر ، خوزستان ، هرمزگان ، کهگیلویه و بویراحمد ، اردبیل ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، گلستان ، خراسان رضوی ، کرمان ، هرمزگان ، خراسان جنوبی ، سیستان و بلوچستان ، زنجان و ........


logo-enamad logo-samandehi