دعای امن (صوتی - آفلاین)

دعای امن (صوتی - آفلاین)

نسخه ۲۰.۰.۰
۱۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۷
مگابایت
حجم

دعای امن (صوتی - آفلاین) _ حرکت خودکار متن همراه صوت


 


 


 


ـ ترجمه ی فارسی خط به خط
ـ حرکت همزمان متن با صوت
ـ رنگی شدن متن در حال قرائت


 


دعای امن به عنوان یکی از مجرب ترین و تاثیر گذارترین ادعیه امنیت از ظلم ظالمان و نجات از زندان عنوان شده است. 


 تعدد نسخ ختم این دعا و توجه علمای کرام در خلال قرون متعدد و نیز گزارشات مؤمنان از تأثیر خاص این دعا، دعای امن را به دعایی مورد وثوق به ویژه جهت نجات از زندان و رهایی از تعقیب یا ظلم ظالمان تبدیل نموده است.  


 


 


 


راز اعجاب آور دعای امن: 
یسع ابن حمزه قمی: 
ابن طاووس در کتاب مهج الدعوات ذکر نموده که الیسع بن حمزة القمی به خدمت حضرت هادی علیه السلام شکایت نمود از آنچه از وزیر معتصم به او رسیده بود، از اخذ و غصب اموال و خوف قتل و زبونی احوال. آن حضرت، در جواب او نوشت که: «لا روع الیک و لاباس. بخوان خدای تعالی را به این دعا که خلاص گرداند تو را از خوف وجود اعدا، و نجات دهد از آنچه واقع شده ای در آن، و بگرداند از برای تو فرج و مخرجی. به درستی که آل محمد، دعا می نمایند به این دعا نزد ا شراف بلا و ظهور اعدا و تخوف فقر و ضیق صدر». 
الیسع گوید که دعا نمودم به این دعا در اول روز، و اندک زمانی گذشت که وزیر آمد و مرا نزد او حاضر ساخت. چون نظرش بر من افتاد، تبسم و شکفتگی نمود و امر به فک قیود و خلعت فاخر نمود. پس مرا نزدیک به خود ساخت و به ملاطفت و عذرخواهی پرداخت و رد به من نمود تمامت آنچه را اخذ و غصب نموده بود از من، و رد نمود مرا به ناحیه ای که متقلد به امر آن بودم و اضافه نمود بدان. ناحیه مذکوره که در حوالی آن می بود. 

logo-enamad logo-samandehi