عشق موتور + کلیپ

نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۱۳٫۸ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح


اگه عاشق موتور هستید و هوس هیجان کردید ، این برنامه هیجان انگیز موتورسیکلت رو از دست ندید ! مطمئن باشید لذت خواهید برد ...موضوعات برنامه :


- کلیپ های زیبای حرکات نمایشی و مسابقات با موتور های سنگین ، و اسپرت و سوپر اسپورت ( فعلا 8 کلیپ که مطمئنا در آپدیت های بعدی بر تعداد کلیپ ها افزوده خواهد شد )


- معرفی و مشخصات فنی حدود پنجاه نوع موتور سیکلت با تصاویر کامل از آنها و در دسته بندی های ( اسپرت و سوپر اسپرت ، کاب و سایر موتورها که شامل موتورهای کروز و تراول و غیره می شود )


- گالری تصاویر فوق العاده زیبا از موتور سیکلت های شگفت انگیز ( هم مدرن و هم قدیمی )


- معرفی قدیمی ترین موتور های دنیا و تاریخچه موتورسیکلت
- معرفی بهترین موتورهای دنیا
- معرفی سریعترین موتورهای جهان


- معرفی بازی های بسیار زیبای موتور سیکلت برای موبایل ( با امکان دانلود و نصب آنها ) بصورت کاملا رایگان


اگر عشق موتور هستی ، این برنامه برای شماست ، پس این برنامه رو از دست نده !


ضمنا برای مشاهده کلیپ ها غیر از کلیپ اول که در خود برنامه قرار داره ، مابقی کلیپ ها برای اینکه حجم برنامه زیاد نشه ، بر روی سرور اختصاصی و پر سرعت قرار داده شده و شما می تونید هر کدوم رو که دوست دارید براحتی از طریق خود برنامه برای بار اول دانلود کنید و البته در دفعات بعد برای مشاهده آنها نیازی به دانلود مجدد نیست .


از دیگر ویژگی های برنامه ، امکان ارسال کلیپ ها از طریق بلوتوث و یا سایر برنامه های ارتباطی از جمله ایمیل و یا واتس آپ و ... می باشد .


در آپدیت های بعدی بر تعداد کلیپ ها و معرفی موتورهای بیشتر و سایر امکاناتی که شما علاقمندان از طریق ایمیل و نظرات اعلام می نمایید ، افزوده خواهد شد .


امیدوارم از این برنامه نهایت لذت را ببرید . لطفا در صورتی که این برنامه مورد رضایت شما قرار گرفت ، با نظرات ***** ستاره ، از عشق موتور حمایت کنید .
*****
توضیحات دسترسی های برنامه :

* ممانعت از به خواب رفتن دستگاه : برای روشن نگه داشتن صفحه گوشی شما زمانی که ویدئو و یا متن ها را مشاهده میکنید .
* خواندن کارت حافظه و تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه : برای ذخیره فایلهای ویدئویی روی کارت حافظه گوشی شما و فراخوانی در برنامه
* دسترسی کامل به اینترنت و مشاهدهٔ اتصالات شبکه و مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi : برای دانلود ویدئو کلیپ ها و فایلهایی صوتی که در برنامه اجرا میشه
** از دسترسی های برنامه فقط جهت مواردی که ذکر شد استفاده شده است .

تندرست باشید

تغییرات آخرین نسخه

برخی تغییرات مورد نیاز در برنامه

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه