مربی همراه-رژیم تغذیه و باشگاه شخصی

مربی همراه-رژیم تغذیه و باشگاه شخصی

نسخه ۳.۲.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

برنامه مربی همراه اولین اپلیکیشن مربی شخصی می باشد که به شما کمک می کنند تا همیشه در تمامی مراحل زندگی خود 2 مربی شخصی داشته باشید. یکی دکتر تغذیه و دیگری مربی تمرین . این روندی است که تقریبا تمام افراد مشهور دنیا برای رژیم لاغری یا چاقی دارند . به دلیل گران بودن برنامه رژیم های شخصی یا خیلی از دلایل دیگر ،فراد زیادی در زمینه برنامه تغذیه و برنامه تمرین  از برنامه های آماده و عمومی برای رژیم لاغری و چاقی استفاده میکنند، که نتیجه مطلوبی هیچوقت نداشته است. قصد لاغری، چاق شدن، وزن ثابت و … دارید؟ کافیه اپلیکیشن مربی همراه رو نصب کنید تا بلافاصله دکتر تغذیه شما مشخص شود.


کالری شمار ها،قدم شمار ها و.. به طور کامل منسوخ شده است. بهترین راه برای نه تنها رسیدن به هدف دلخواه بلکه برای یک زندگی سالم داشتن مربی خصوصی است. به دلیل هزینه های بالا داشتن دکتر و مشاوره تغذیه و مربی شخصی برای همه مردم جامعه امکان پذیر نیست. اما حالا با اپلیکیشن مربی همراه این امر محقق شده است. کافی است یک بار نصب کنید! درخواست برنامه تغذیه بدهید و در دوره تمرین در خانه شرکت کنید، متوجه خواهید شد که یک برنامه مخصوص بدن چقدر برای شما موثر است و چقدر زود به هدف خود که لاغری یا چاقی و یا حتی چربی سوزی و شیش تیکه کردن شکم میباشد برسید.

چاقی، لاغری و تناسب اندام فقط با داشتن مربی شخصی امکان پذیر است.حتی افراد حرفه ای که به صورت حرفه ای باشگاه می روند آن ها نیز برنامه تغذیه شخصی از مربی شخصی خودشان دارند. حالا وقت آن رسید شما هم برای چاقی لاغری یا تناسب اندام مربی شخصی داشته باشید تا همیشه همراه شما باشد.


بخش برنامه تغذیه:

در اپلیکیشن مربی همراه بهترین دکتر های تغذیه و رژیم درمانی حضور دارند که در هرکجای ایران که باشید بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب خاصی و هزینه های زیاد ویزیت به راحتی می توانید زیر نظر بهترین دکتر تغذیه باشید. با ارسال درخواست برنامه تغذیه رایگان و نامحدود با دکتر خود چت کنید و همچنین عکس ارسال کنید.

بخش تمرین در خانه:

حالا وقت استفاده از مربی ورزشیتون هست!‌بهترین مربی بین المللی ورزشی خیلی ساده در اختیار شماست. در بخش تمرین در خانه مربی شما برای شما چند دوره به صورت سریالی آماده کرده است که از مبتدی تا پیشرفته روی بدن شما کار میکنه! خیلی راحت بدون هیچ وسیله اضافی شروع به چربی سوزی و فرم دهی بدن بکنید! مربی تمرین کلی ویدیو آماده کرده که برای شروع کافیه روی دکمه شروع بزنید تا آموزش های شما شروع بشه! همه چیز آماده است و شما نیاز به هیچ کار خاصی ندارید.  شکم شیش تیکه و تناسب اندام در این بخش به راحتی برای شما قابل انجام می باشد.در اپلیکیشن مربی همراه همزمان از دکتر تغذیت برنامه تغذیه مخصوص بدن خودت بگیر و سریع زیر نظر مربی تمرین ورزش هایی که به صورت ویدیویی با کلی راهنما آماده کرده است تمرین کن تا با سرعت بیشتری چربی سوزی کنی و بدنی زیبا داشته باشی!

در اپلیکیشن مربی همراه همیشه ۲ مربی کنار شما خواهد بود و روی بدن و تغذیه شما نظارت دارند. بدون اینکه از خونه بیرون برید راحت می تونید به وزن ایده آل برسید. کافیه یک بار امتحان کنید.


شاید تا قبل از اپلیکیشن همراه همگی بر این باور بوده اند که تمرین در خانه نیازمند وسایل های خاص ورزشی و باشگاهی می باشد. اما مربی بین المللی شما تمرینات را به گونه ای تنظیم کرده است که بدون تجهیزات می توانید در خانه ورزش و تمرین کنید و به راحتی شروع به چربی سازی و فرم دهی شکم و حتی سیکس پک کنید.

ویژگی های اپلیکیشن مربی همراه:  • دریافت برنامه خصوصی و مدیریت حرفه ای برنامه غذایی ها


  • فرم پیشرفته درخواست برنامه غذایی با قابلیت ارسال مشخص کردن حساسیت غذایی، پیام به مربی و ...
  • چت با مربیان خود ( دکتر تغذیه و مربی ورزشی‌)


  • مدیریت حرفه ای بخش تمرین در خانه با قابلیت ذخیره سازی فعالیت های شما


  • نمایش حرفه ای ویدیو های آموزشی به همراه آموزش انجام صحیح هر حرکت


  • انجام حرکات تمرین در خانه زیر نظر مربی تمرین بدون داشتن هرگونه وسیله خاصی


  • شرکت در گفتگو و پرسش و پاسخ همراه با کارشناسان یا بقیه کاربران اپلیکیشن


  • مقاله های تخصصی :‌ مشاهده کلی آموزش مختلف توسط دکتر خصوصی
  • و کلی قابلیت دیگر ...

تمامی مقاله ها توسط دکتر تغذیه و از بوکلت های وزارت بهداشت،واحد تغذیه می باشد.


شماره پشتیبانی ۲۴ ساعته  به صورت تلفنی یا واتس اپ یا تلگرام در صورت داشتن هرگونه مشکل:

09926908560

logo-enamad logo-samandehi