آریا اسکنر

آریا اسکنر

نسخه ۱.۱.۲ arm
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳۶
مگابایت
حجم


به نام خدا
کیفیت ،ظرافت ،طراحی چشم نواز و دقت و احترام به مصرف کننده این شعار همیشگی ماست.


دیگر نیازی نیست جزوات دانشگاهی را بنویسید به راحتی از آنها اسکن تهیه کنید و با کیفیتی عالی خروجی  PDF جهت چاپ و مطالعه تهیه کنید 
گوشی همراه خود را به اسکنری تمام عیار تبدیل کنید. ما بهترین ابزار را در اختیار شما می گذاریم تا از اسناد و جزوات و ... اسکن تهیه کنید و خروجی PDF و تصویر در کیفیتی بسیار بالا از آنها تهیه کنید.


شما می توانید از طریق دوربین دستگاه یا گالری و همچنین حساب گوگل درایو خود تصاویر خود را وارد کنید .همچنین برنامه یک محیط ( Paint ) جهت طراحی توسط کاربر تعبیه شده است.


برنامه این امکان را به کاربر می دهد که صفحاتی از یک فایل PDF  دیگر را به پروژه ی خود اضافه نماید .


برنامه قابلیت اسکن چند صفحه ای ( Batch Mode ) را برای کاربر در نظر گرفته است به طوری که بعد از تصویر برداری برش و پردازش تصویر به صورت اتوماتیک صورت می گیرد.


برنامه دارای سیستم برش هوشمند می باشد که مشکلات عدم تناسب زاویه تصویر برداری را اصلاح می نماید.و همچنین قابلیت تشخیص برگه کاغذ را با درصد خطای پایین را دارد.


برنامه دارای 7 افکت تصویری متفاوت می باشد که 3 مورد از آنها برای بهبود کیفیت اسناد متنی و حذف سایه های مزاحم و رنگ پس زمینه جهت صرفه جویی در استفاده ی رنگ در چاپ و ایجاد کیفیت مطلوب پیاده سازی شده است.


برنامه قابلیت درج متن پس زمینه (Watermark  ) برای صفحات در اختیار کاربر قرار می دهد.


برنامه قابلیت ماژیک هایلایت مجازی جهت هایلایت متون را در اختیار کاربر قرار می دهد.


به راحتی از روی پروژه های خود خروجی PDF با قابلیت تنظیم ابعاد صفحه ( A3,A4,A5,B4,B5,Legal,Ledger,Letter ) و همچنین ابعاد سفارشی ( تنظیم توسط کاربر ) و همچنین تنظیمات کیفیت 72 و 150 و 300 و 600 ( dpi ) و جهت چاپ صفحه ( عمودی ، افقی ) و همچنین کاربر می تواند جهت حفاظت فایل PDF  خروجی خود کلمه ی عبور بران تنظیم نماید.


به راحتی پروژه های خود را در قالب فایل zip و pdf روی حساب فضای ابری گوگل درایو ذخیره نمایید.


به راحتی اسناد خود را در برنامه با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برنامه امکان درج تگ برای پروژه ها و صفحات را فراهم کرده تا قابلیت جستجو را برای کاربر آسان گرداند.


فایل PDF  دارید و تمایل دارید برخی صفحات آن یا تمام صفحات آن را درقالب تصویر خروجی بگیرید ؟ برنامه یک مبدل تمام عیار PDF  به تصویر را دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند.

logo-enamad logo-samandehi