مکانیک خودرو

مکانیک خودرو

نسخه v۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

اپلیکیشنی که شما عزیزان می توانید با دانلود و نصب آن ، عیب یا خرابی ماشین خود را در قسمت جستجوگر آن وارد کنید و علت و روش تعمیر آن را دریافت کنید ، ماشین خود را تعمیر کنید و به یک مکانیک حرفه ای تبدیل شوید.

مکانیک خودرو

توجه  : (پشتیبانی از تمامی خودروهای داخلی و خارجی در قسمت بانک جامع مشکلات)

اپلیکیشن "خودرو یار"  تنها یک اپلیکیشن نیست بلکه فراتر از یک برنامه است و به جرات می توانیم بگوییم که یک مکانیک همراه همیشه توی جیبتان دارید.فکرش را بکنید با داشتن یک مکانیک همراه چقدر توی سفر ها خیالتان راحت است.

جستجوگر حرفه ای

اپلیکیشن خودرویار دارای یک موتور جستجوی  پیشرفته است که عیب ماشین شما و روش تعمیر آن را در کمترین زمان و با بالاترین سرعت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

پشتیبانی


همچنین اپلیکیشن خودرو یار دارای پشتیانی قوی می باشد که می توانید با مراجعه به درباره ما از طریق ایمیل سوالات یا مشکلات خود را با پشتیبانی مطرح کنید.


مکانیک خودرو

توی نرم افزار "خودرو یار" از جزئی ترین تا کلی ترین ایرادات خودرو بررسی شده و مطمئن باشید وقتی که "خودرو یار" رو می خوانید اطلاعات مکانیکی شما چند برابر می شود.

در پایان این اطمینان خاطر را به شما می دهیم هزینه ای را که بابت فعال سازی این نرم افزار پرداخت می کنید چند صد برابر آن به جیب خودتان بر می گردد و دیگر نیازی نیست که برای هر مشکلی به مکانیکی مراجعه کنید.

جهت فعال سازی اپلیکیشن بخش " عیب یابی و تعمیر خودرو " را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه اپلیکیشن برای شما فعال خواهد شد.


پس از فعال سازی اگر اشتباها اپلیکیشن را از موبایلتان حذف کردید نگران نباشید چون پس از نصب مجدد دیگر نیازی به فعال سازی دوباره ندارید و تنها کافیست یک بار اپلیکیشن رو فعال کنید .

 

مکانیک خودرو

 مکانیک

مکانیک خودرو

logo-enamad logo-samandehi