تخفیفکده(مرجع حراج ها)

دسته خرید
نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۱٫۴ مگابایت
نسخه 1.4.1

توضیح

تخفیفکده مرجع جامع اطلاع رسانی تخفیف ها می باشد. به کمک این برنامه دیگر هیچ تخفیفی را از دست نخواهید داد. در صفحه اول 3 تب در نظر گرفته شده که هر کدام به اطلاع رسانی نوع خاصی از تخفیف ها اختصاص یافته است:
1- تخفیف ها : در تب اول ، تخفیف های فروشگاه های مختلف در شهرهای مختلف کشور اطلاع رسانی می شود ( در مرحله اول تهران، اصفهان ، مشهد و فروشگاه های سراسری پوشش داده شده اند تا در مراحل بعدی سایر استان های کشور نیز به مرور تحت پوشش قرار گیرند).
2- نیوکالکشن ها: در این تب ، فروشگاه هایی که محصولات جدید خود را عرضه نموده اند اطلاع رسانی می شوند.
3- از کاربران : در تب آخر، ویژگی جدیدی اضافه شده و آن امکان اطلاع رسانی تخفیف ها توسط کاربران به یکدیگر می باشد. در این بخش شما تخفیف های اعلام شده از سوی کاربران را مشاهده خواهید نمود. همچنین با کلیک بر روی دکمه "ثبت تخفیف توسط کاربر" وارد صفحه ای خواهید شد که در آن امکان وارد کردن اطلاعات یک تخفیف و ارسال آن از طریق پیامک به مدیر را خواهید داشت تا سایر کاربران نیز از آن مطلع شوند. (شایان ذکر است علیرغم کنترل های مدیریت تخفیفکده بر اطلاعات ارسالی ، مسئولیت صحت این اطلاعات با کابر بوده و تخفیفکده آنها را تایید نمی کند. پیشنهاد می شود کاربران قبل از مراجعه به این فروشگاه ها با تماس قبلی از صحت تخفیف اعلام شده اطمینان حاصل نمایند.) در صورتی که کاربری بیش از 3 بار تخفیف نادرست اعلام نماید ، از لیست ارسال کننده ها برای همیشه خارج خواهد شد!
با کلیک بر روی هر تخفیف در هریک از تب های فوق ، وارد صفحه ای خواهید شد که مشخصات کامل فروشگاه ارائه کننده تخفیف به همراه اطلاعات تماسی آن نمایش داده می شود. همچنین در نب دوم صفحه باز شده امکان مشاهده یکجای کلیه تخفیف ها و نیوکالکشن های این فروشگاه را خواهید داشت.

با ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود به info@takhfifkadeh.com ما را در ارائه خدمات بهتر در نسخ بعدی یاری رسانید.

صاحبان محترم مشاغل؛ جهت سفارش آگهی اطلاع رسانی تخفیف خود با ما تماس بگیرید.

تغییرات آخرین نسخه

اصلاح چند خطای مربوط به شبکه

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • ارسال پیامک ها
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • کنترل لرزش
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه