سرزمین اژدها

سرزمین اژدها

نسخه ۱
۱۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۳۰۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

بازی سرزمین اژدها یک بازی فوق العاده زیبای پلی استیشن 1 می باشد.که برای اندروید تبدیل شده است .این بازی مشابه بازی کراش می باشد .داستان از آنجایی شروع می‌شود که به سرزمین اژدها حمله شده است شما یک اژدهای کوچک هستید که وظیفه دارید دشمنان را نابود کنید و صلح را به سرزمین خود بازگردانید.در حین بازی تا می توانید الماس جمع کنید هر رنگی از الماس امتیاز مخصوص خود را دارد با استفاده از امتیازهای جمع شده می توانید راه ها و مراحل را باز کنید دشمنان و غول های بازی را با استفاده از قابلیت های خود از جمله آتش و شاخ شکست دهید.


شما در هر لحظه از بازی می توانید بازی خود را ذخیره کنید برای این کار کافیه دکمه بازگشت رو کلیک کنید و سپس ذخیره رو انتخاب کنید.برای بارگذاری بازی ذخیره شده دکمه بازگشت رو کلیک و بارگذاری رو انتخاب کنید.


توجه : بازی با سبک ویژه ای فشرده سازی شده پس از دانلود و نصب بازی از حالت فشرده خارج می شود که ممکن است 3 دقیقه طول بکشد و شما به 630 مگابایت فضای خالی نیاز دارید. 

نظرات کاربران

عادل تابع
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
بازار میخواهم بازی رو حذف کنم چون قبل دو سه روز تمومش کردم لطفا نسخه ی سال اژدها یا همان year of dragon رو تو همین بازار قرار بدین زود تشکر.
شايان
۱۳۹۵/۰۶/۲۸
اولش خیلی طول میکشه من تا الان اولش موندم