گوشیم کجاس ؟

گوشیم کجاس ؟

نسخه ۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

برای همه ی ما تقریبا اتفاق افتاده که گوشیمون رو حتی برای مدتی کوتاه گم کنیم حسی که اون موقع داریم جزو بدترین حس هاست و از اون بدتر اینکه می‌بینی هیچ کاری نمی تونی بکنی و هیچ پیشگیری هم انجام ندادی !!!


امکانات برنامه : 


1-استفاده از GPS : در این روش گوشی لینکی را برای شما ارسال میکند که با آن می توانید موقعیت گوشی خود را Google Maps ببینید . در این روش دو مختصات ارسال میگردد ابتدا اخرین مختصات گوشی و سپس در صورت به روز شدم مختصات آن را هم می فرستد . البته برای این قابلیت باید GPS گوشی شما روشن باشد . اگر نگران باتری گوشی خود هستید GPS گوشی خود را می توانید روی حالت کم مصرف بگذارید .


2-استفاده از Hotspot : در این روش گوشی شما یک شبکه Wi-Fi با نام شماره تلفن مورد نظر شما ایجاد میکند و افراد در آن نزدیکی شماره شما را در لیست شبکه های خود می بینند و شاید یک نفر از آن ها با شما تماس بگیرد و شما بتوانید از موقعیت گوشی خود از این طریق آگاه گردید .


3-استفاده از صدا : اگر میدانید در محدوده ای نزدیک گوشی خود هستید ولی گوشی شما روی حالت بی صداست و با زنگ زدن به آن نمی توانید آن را بیابید می توانید با یک پیامک کاری کنید که گوشی شما زنگ بزند .


4-استفاده از فلاش : اگر شب است و سر و صدا باعث آن می شود که صدای گوشی خود را نشنوید می توانید با یک پیام فلاش آن را روشن کنید البته در صورتی که نزدیک آن هستید .


5-ارسال شبکه های Wi-Fi : اگر از راه های دیگر نتوانستید گوشی خود را بیابید آخر شانس خود را امتحان کرده و لیست شبکه های Wi-Fi آن اطراف را دریافت کنید و ممکن در آن ها نکته ای باشد که شما را به گوشیتان نزدیک کند .


6-تغییر رمز : اگر گوشی خود را جایی جا گذاشته اید و نگرانید کسانی رمز آن را بدانند و ممکن باشد به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند کافیست با یک پیام رمز آن را عوض کنید .


7-ارسال مخاطبین : مخاطبین خود را با ارسال یک پیام دریافت کنید البته اگر از یافتن گوشی خود قطع امید کردید.


8-حذف اطلاعات : اگر کاملا ناامید شدید و دیگر به یافتن گوشی خود امیدوار نیستید با ارسال یک پیام تمامی اطلاعات خود را حذف کنید و گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید یا فقط اطلاعات حافظه آن را حذف کنید .


9-ارسال شماره : اگر این قابلیت را در گوشی فعال کرده باشید یا با پیامک آن را فعال کنید اگر گوشی شما ریست گردد با گوشی یک پیام به شماره پشتیبان شما که هنگام ورود وارد کردید ارسال میگردد تا اگر سیم کارتتان برداشته شده بود مطلع گردید .


توجه : برای کار کردن برنامه نباید از برنامه هایی مثل Go SMS استفاده کنید .


توجه : بخشی از برنامه رایگان و باز کردن تمامی قابلیت ها نیازمند خرید کامل برنامه می باشد .


نظر هم فراموش نشه (;

logo-enamad logo-samandehi