حساب و کتاب

حساب و کتاب

نسخه ۲.۸.۴.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۷
مگابایت
حجم

توجه : برای استفاده از این برنامه با کامپیوتر می توانید از نسخه تحت وب آن استفاده کنید، به سایت ما سر بزنید www.hkpos.ir

 

اگر شما به کار خرید و فروش کالا یا کارهای خدماتی مشغولید و نیاز به روشی ساده، ارزان و قابل حمل برای رسیدگی به حساب و کتابتان  دارید، نرم افزار حساب و کتاب گزینه بسیار خوبی برای شماست.

با حساب و کتاب می­ توانید:

حساب های نسیه خود را به صورت دقیق ثبت کنید، همیشه همراهتان داشته باشید و آن را به صورت لحظه ای در اختیار طرف حسابتان قرار دهید.

ساده و بی دغدغه به مدیریت چکها و انبار موجودی کالا بپردازید.

** یک صندوق فروش ارزان، لمسی  و کمجا با هزینه ی پایین فقط با یک تبلت و نرم افزار حساب و کتاب راه اندازی کنید **

آمار دقیق و کاملی از خرید و فروشتان بدون محاسبه دستی داشته باشید.

در صورت عدم حضور در فروشگاه بر عملکرد کارکنانتان از راه دور نظارت داشته باشید.

با گوشی و تبلت برای مشتری خود فاکتور صادر کرده و آن را برای وی ارسال کنید.

و ...

***

کافی است یک تبلت و یا گوشی اندرویدی داشته باشید، نرم افزار را از کافه بازار رایگان نصب کنید و استفاده کنید.

اگر نیاز به کمک ما داشتید با شماره 02531328 یا با شناسه  @hkpos در پیام رسان تلگرام، سروش و ایتا ارتباط بگیرید.

 

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن حساب و کتاب؛ حسابداری تمام عیار برای فروشگاه

همه فروشگاه ها در هر صنفی که به فعالیت میپردازند، نیاز به سیستم حسابداری دارند تا با مدیریت دقیق و هوشمندانه بر روی مخارج و درآمدها، مشتریان، موجودی کالاها و غیره، رونق اقتصادی خود را تضمین کنند. البته همه صاحبان مشاغل قادر به تامین هزینه های حسابداری نیستند اما میتوانند با استفاده از ابزارهایی مثل برنامه های موبایل، این کار را خودشان به عهده بگیرند. یکی از این ابزارها که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، “حساب و کتاب” نام دارد. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه باشید.

حساب و کتاب شغل خود را داشته باشید!

برای کسانی که صاحب یک فروشگاه یا مغازه هستند، داشتن حسابدار یا منشی، چندان به صرفه نیست. این افراد معمولا کارهای حسابرسی خود را به صورت دستی انجام می‌دهند و چیزی که در این روش به احتمال زیاد پیش خواهد آمد، خطاهای محاسباتی است.

حسابداری کسب و کار - برنامه حساب و کتاب زیر ذره بین

" حساب و کتاب " عنوان یک اپلیکیشن اندرویدی است که با نصب آن روی تلفن همراه و یا تبلت خود می توانید از امکانات گسترده ی آن برای مدیریت دخل و خرج فروشگاهتان استفاده نمایید. با استفاده از این نرم افزار می توانید همه امور حسابداری خود را در دستگاه اندرویدیتان انجام دهید و از امنیت اطلاعات خود اطمینان داشته باشید. همچنین اطلاعات حسابداری فروشگاهتان همیشه و همه جا همراهتان خواهد بود. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن حساب و کتاب بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi