مورتال کامبت-ضدضربه

مورتال کامبت-ضدضربه

نسخه ۲
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۴۱
مگابایت
حجم

بازی زیبای مورتال کامبت کنسول پلی استیشن1 همراه با منوی فارسی و قابلیت دانلود کدهای تقلب بازی و انتخاب حالت ضدضربه به دلخواه با تمام شخصیت های جنگی این بازی و با گرافیکی فوق العاده...


** در این بازی شما میتوانید به انتخاب خود بازی را ضد ضربه کنید-با انتخاب یک کد فقط با یک ضربه حریف را شکست دهید-زمان بازی را متوقف کنید و غیره...
جهت اضافه شدن کدهای تقلب پس از اجرای بازی منو را زده و پس از انتخاب گزینه کد تقلب گزینه دریافت را زده تا کدهای تقلب بازی دانلود شده و سپس کد مورد نظر را انتخاب کرده و کلید فعالسازی را انتخاب کنید... در گوشیهای اندروید 4.4.4 به بالا جهت آوردن منو دکمه فلش بازگشت (کنار دکمه هوم) لمسی گوشی را نگهدارید تا منو ظاهر شود.


** بازی مورتال کمبت تریلوژی نسخه نهایی و کامل ترین نسخه از بازی های فوق العاده مبارزه ای و نوستالوژیک کمبت هست که در آن تمام شخصیت های مورتال کمبت 1 و 2 و 3 وجود دارد.. بازی های مورتال کمبت پلی استیشن ۱ یکی از بهترین و زیباترین بازیهای این کنسول هستند که دارای سبکی منحصر به فرد در بازیهای رزمی هستند و انقلابی در بازیهای مبارزه ای و رزمی برپا کرده اند. کمتر کسی پیدا می شود که بازیهای مورتال کمبت را تجربه نکرده باشد. تقریبا همه با این بازی به طور کامل آشنا هستند و دست کم یکبار آن را امتحان کرده اند. این بازی بی شک یکی از پرطرفدارترین و محبوبترین بازیها نه تنها در پلی استیشن ۱ بلکه در تمام کنسولهای بازی است. سبک اکشن و مبارزه ای این بازی و همچنین خشونتی که در درون بازی نهفته است و ویژگی های دیگر این بازی را در زمره بهترین بازیهای اکشن ps1 قرار داده است که  از هیجان بی اندازه ای برخوردار است. در کل سری بازیهای مورتال کمبت در تمام کنسولهای بازی جزو بهترینهاست و همچنین در بین تمامی افراد و در تمام سنین جزو محبوب ترین بازیها به شمار می رود.


امروز بهترین نسخه از بازیهای مورتال کمبت پلی استیشن ۱ را برای دانلود آماده کرده ایم. نام این بازی Mortal Kombat Trilogy است. این بازی از سری بازیهای مورتال کمبت با کمترین حجم ممکن قابل دانلود است تا همه شما دوستان بتوانید خاطرات شیرین خود را دوباره زنده کنید.


امیدواریم که از دانلود این بازی بی نظیر لذت ببرید …
پیروز و سربلند باشید
دفتر خدماتی رایانه گستر خیرگو

logo-enamad logo-samandehi