کاپیتان آمریکا-ضدضربه

کاپیتان آمریکا-ضدضربه

نسخه ۱
+۵۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۱
مگابایت
حجم

یکی از خاطره انگیزترین بازیهای دوران کودکی دهه شصتی ها!!! 
*برای اولین بار نسخه اصلی با حجم کم و منو و تنظیمات فارسی با قابلیت ذخیره و بازیابی بازی در هر لحظه به صورت جان نامحدود و حالت ضدضربه و نسوزکننده...


بازی «کاپتیان آمریکا , Captain America» یکی از زیباترین و پر طرفدارترین بازی های کنسول قدیمی و خاطره انگیز میکرو می باشد. این بازی بر اساس داستانی با همین نام در سال 1991 توسط شرکت Data East, Realtime Associates برای پلت فرم های Arcade game, Nintendo Entertainment System ساخته شد . این بازی زیبا به صورت مرحله ای است و در سبک بازی های آرکاد و اکشن است.
 شخصیت اصلی این بازی فردی است به نام استیو راجر که علاقه دارد در جنگ شرکت کند اما به علت ضعف جسمانی نمی‌تواند و دولت آمریکا برای کمک به کشورش بروی وی آزمایش‌هایی انجام می‌دهد تا قدرت وی را افزایش داده و در جنگ‌ها از وی استفاده کند. 
وی لباسی شبیه به پرچم ایالات متحده آمریکا بر تن دارد و به عنوان سلاح سپری در دست دارد که ضد گلوله است و از آن استفاده می‌کند.
در اینچا بازی پر هیجان میکرو این شخصیت را برای شما آماده کرده ایم.
اگر شما هم از طرفداران شخصیت جذاب و شگفت انگیز کاپیتان امریکا می باشید پیشنهاد می کنم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.


امکانات کامل بازی از قبیل :
*منو و تنظیمات فارسی و حالت ضدضربه
*ذخیره و سیو بازی در هر لحظه و بازیابی آن
*گرفتن عکس از صفحه نمایش بازی در هر لحظه
*قابلیت اجرا  و اتصال دسته و گیم پد در بازی
*تنظیمات جداگانه صدا و تصویر و سنسور حرکت


√جهت تمام صفحه شدن محیط بازی و صفحه نمایش در قسمت تنظیمات رفته:
Audio Video Settings>Scaling Mode>Stretched​

 جهت آوردن منوی بازی و ذخیره بازی در گوشیهای اندروید 4.4.4 به بالا دکمه فلش بازگشت (کنار دکمه هوم) را گرفته تا منوی بازی ظاهر شود


امیدواریم از این بازی زیبا لذت ببرید....
پیروز و سربلند باشید
دفتر خدماتی رایانه گستر خیرگو

logo-enamad logo-samandehi