مسائل مبتلا به

مسائل مبتلا به

Version 5.0
2
K
Active installs
Religious
Category
9
MB
Size

معرفی اجمالی:
هدف اصلى انسان رسيدن به سعادت است و راه سعادت مانند تمام راه‌هاى ديگر نيازمند راهنما است و طبيعتا راهنما بايد از منبع اطلاعاتى كاملى برخوردار باشد. ما معتقديم كه خداوند حكيم انسان را خلق نمود و راه و رسم زندگى جاودان و سعادتمندانه را به‌وسيله فرستادگانش براى اوروشن ساخت.بشريّت هميشه مُحتاج تعاليم حَقّه الهى بوده، تا بتواند به آرامش برسد و مسير تكامل را طى نمايد و امروز پيمودن اين راه فقط در پرتو فقه شيعى ممكن است و آنان كه از پرتو فقاهت دور شدند، در ظلمت دنيا اسير شيطان و شيطان‌صفتان گشته، دنيا و آخرت خود را تباه شده ديدند.
مجموعه حاضر نظرات فقيه عاليقدر جهان تشيّع حضرت آيت الله العظمى مكارم شيرازى (مدّ ظلّه العالى) پيرامون ششصد مسئله مورد نياز است كه به‌ دستور معظم‌له تهيه و تنظيم گرديده است.
از مهمترين دلايل گردآورى اين مجموعه دستيابى آسان شما عزيزان به مسائل شرعى مورد نياز مى‌باشد، بدون مبالغه مى‌توان گفت با مطالعه اين كتاب پاسخ بسيارى از سؤالات شرعى را كه در ذهن داريد به دست خواهيد آورد. لازم به ذكر است گلچين شدن مطالب اين كتاب از بين هزاران سؤال شرعى حاصل سال‌ها تجربه و بررسى كارشناسانه درمورد نيازهاى فقهى جامعه امروز بوده است.


در این نرم افزار متن کتاب احکام ویژه (600 مسئله كثير الابتلاء) مطابق با فتاوای حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (مد ظله العالی) با قابلیت های زیر وجود دارد:
    ارائه سرفصل ها در درختواره به منظور سهولت دسترسی به موضوعات
    قابلیت جستجو در درختواره موضوعات
    قابلیت جستجوی پیشرفته (کل عبارت و یا عبارت به صورت عطفی و فصلی) در کل مسائل
    قابلیت نشان گذاری مسائل و ایجاد فهرست مربوطه


 

logo-enamad logo-samandehi