کسب درآمد برتر (نسخه دمو )

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۲٫۸ مگابایت
نسخه 1.3

توضیح

به نام خدا 


این نسخه دموی برنامه است.برای خرید نسخه اصلی از درون برنامه روی گزینه (خرید نسخه اصلی کلیک کنید و اقدام به خرید برنامه با قیمت 1000 تومان کنید)


اموزش 5 روش مختلف کسب درامد در یک برنامه 


اموزش کامل صفر تا صد بورس 


اموزش برنامه ریزی یکماه برای ثروتمند شدن


اموزش کسب و کار خانگی و اینترنتی 


اموزش برنامه نویسی بدون کدنویسی 


2 دقیقه وقت بگذارید توضیحات را بخوانید


درصورتیکه دنبال یک شغل پردرامد ،اسان و دائمی هستید این نرم افزار را دنبال کنید. فقط یکبار امتحان کنید و باور داشته باشید که خواستن توانستن است.
اگر میخواهید از خانه روزانه بالای صدهزار تومان درامد داشته باشید این برنامه را به دقت بخوانید.خوداموز بورس: بورس یک فرصت سرمایه گذایی مطلوب برای سرمایه گذاران با سرمایه های اندک ایجاد میکند و زمینه توزیع عادلانه ثروت را مهیا میکند.
شما در این قسمت اموزش صفر تا صد بورس با تمامی مراحل ورود و فعالیت دربورس قدم به قدم اشنا می شوید.برنامه ریزی یکماه تا ثروت: چگونه ذهن خود را برای پولدار شدن اماده کنیم؟تمام کسانی که ثروتمند شدند باور داشتند که می توانند ثروتمند شوند برای شروع باید باور داشته باشید.این مراحل را هرروز مرتب انجام دهید تا به موفقیت و ثروت برسید. اصول اساسی و مهم کسب ثروت را فرا گیریدکسب درامد خانگی و اینترنتی: درخانه ثروتمند شوید. فقط کافیست همت کنید.دراین قسمت با شغل های خانگی و اینترنتی اشنا میشوید و‌میبینید که چقدر کم خرج و اسان است و چرا تا بحال به ذهنتان نرسیده است.(در نسخه اصلی کتاب مونا افشار فردی که از طریق اینترنت ثروت مند شده است را به صورت رایگان قرار دادیم)کسب درامد با ساختن کتاب اندروید بدون کدنویسی:اسانترین روش کسب درامد
اموزش ۲ تا از بهترین برنامه ساز های همراه 
برنامه android book app marker، برنامه ای ساده و جامع کتاب سازی است که بصورت افلاین و با رایانه انجام میشود.(در نسخه اصلی لینک دانلود قرار دادیم ).برنامه ساز همراه ، جامع ترین برنامه ساز موبایلی در جهان است.بدون هیچ دانش برنامه نویسی و حتی نوشتن یک خط کد نویسی می توانید برنامه اندرویدی خود را به وسیله گوشی یا تبلت بسازید و انتشار دهید.
اموزش ساخت برنامه بسیار ساده می باشد و کمی خلاقیت لازم دارد. (در نسخه اصلی لینک دانلود قرار دادیم.برنامه ساز طلایی ورژن1.2 رفع مشکل امضای دیباگ (نسخه طلایی))


توضیح اضافی نمیدم خودتون برنامه را ببینید.


منابع در برنامه می باشد