گیف ساز

گیف ساز

نسخه ۲.۰
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

تصاویر سلفی یا عکس‌های موجود در تلفن همراه خود را به گیف های قابل استفاده  کنید و در شبکه های مانند telegram , Facebook Messenger, WhatsApp و …ارسال کنید .


بعد از نصب برنامه به راحتی میتوانید عکس سلفی بگیرید یا از طریق گالری عکس مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس انه ا را تبدیل گیف کنید و در شبکه های اجتماعی ارسال کنید  .


فرمت gif را این روزها اکثر کاربران می شناسند. در پیامرسان تلگرام گیف یا تصویر متحرک یکی از فرمت های رایجی است که احتمالا به واسطه آن با این نوع تصاویر آشنا شده باشید. تصاویر گیف نمونه تمام و کمال یک صحنه متحرک اما در قالب عکس هستند که به چندین دلیل طرفداران بیش تری نسبت به سایر فرمت ها دارند. اولا این تصاویر نسبت به سایر فرمت ها و البته ویدیو هایی زنده ای که ضبط و ارسال می شوند کم حجم تر هستند و بنابراین به اشتراک گذاری آن ها ساده تر است. ثانیا این تصاویر شفافیت بیش تری نسبت به فرمت های مشابه دیگر دارند و می توان یک فیلم کوتاه را با بهترین کیفیت در فرمت عکس مشاهده نمود.


توجه : گیف مورد نظر در برنامه مدیریت فایل  پوشه  ( تبدیل عکس سلفی به گیف ) قابل مشاهده میباشد 


-----------------------------------------------------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد و قبلا مورد تیم کافه بازار قرار گرفته است  )


تبدیل عکس به گیف -عکس به گیف- عکس - گیف -selfi to gif - photo to gif - ساخت gif تلگرام -GIF-photo to GIF-photo - GIF -selfi to gif - photo to gif - build gif telegram -logo-enamad logo-samandehi