تغییر سایز عکس

تغییر سایز عکس

نسخه ۱.۵
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

به کمک این برنامه کم حجم قادر خواهید بود ابعاد و حجم تصاویر خود رو تغییر دهید


با نصب این برنامه خواهید توانست براحتی عکسها و تصاویر خود را قبل از ایمیل کردن و یا به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی تغییر سایز داده و در اندازه های دلخواه منتشر کنید. در کنار تغییر سایز امکان چرخش و کراپ کردن تصاویر هم براحتی میسر شده و میتوانید با اعمال تغییرات دلخواه در تصاویر اقدام به اشتراک گذاری یا ذخیره آنها در دستگاه اندرویدی خود بکنید. کار کردن با این اپلیکیشن هم بسیار ساده و آسان است؛ کافیست پس از اجرا کردن، تصاویر خود را وارد آن کرده و با استفاده از ابزارهای موجود تغییرات لازم را اعمال کنید.

ویژگیهای برنامه
▣ امکان تغییر سایز به اندازه های دلخواه
▣ امکان چرخش و کراپ تصاویر
▣ امکان اختصاص تصاویر به عنوان عکس پس زمینه
▣ امکان به اشتراک گذاری مستقیم و یا ذخیره تصاویر در حافظه


----------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده اسفد 96 و تکراری نمیباشد و موقع انتشار یزنامه مورد تایید کافه بازار قرار گرفته است  )


تغییر سایز عکس -  - تغییر اندازه عکس ها - تغییر اندازه عکس - کم کردن حجم عکسها  -تغییر سایز و حجم تصویر - عکس - سایز - photo - size - Resize photo  - -تغییر سایز و فرمت عکس اندروید -تغییر پیکسل عکس اندروید -دانلود برنامه تغییر سایز عکس -دانلود photo resizer -کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت اندروید - نرم افزار افزایش سایز عکس اندروید


 

logo-enamad logo-samandehi