آموزش زبان انگلیسی با تصاویر

آموزش زبان انگلیسی با تصاویر

نسخه ۱.۰۳
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد


 


یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.


 


ایا دوست دارید کلمات انگلیسی را هیچگاه فراموش نکنید و یادگیری انگلیسی برایتان اسان گردد؟


ایا دوست دارید فیلم و موسیقی انگلیسی را به راحتی و بدون نیاز به دوبله یا زیرنویس تماشا کنید؟


اگر از کتابها , روزنامه ها و سایر منابع زبان انگلیسی استفاده میکنید , اینجا ایستگاه اخر است.


برترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی به روش لایتنر به همراه آزمون 4 گزینه ای و تلفظ بدون نیاز به اینترنت با رابط کاربری بسیار عالی و بدون رقیب در داخل و خارج از کشور


امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک امر مهم برای هر فرد  تبدیل   شده است.  طبق نظر متخصصان آموزش زبان انگلیسی در دوران نوجوانی نتیجه ی مثبت بیشتری بر روند یادگیری دارد .در این سن ذهن کودک بسیار فعال و کنجکاو بوده و به سرعت نسبت به یادگیری مطالب گوناگون واکنش نشان می‌دهد.


 


 این نرم افزار با رابط کاملا گرافیکی و بهینه تولید گشته است . به طوری که فرزند شما میتواند حتی بدون داشتن مهارت در   خواندن  فارسی نیز به راحتی با نرم افزار ارتباط برقرار کند.


 


 


 


ویژگی ها:


- حجم کم


- رابطه کاربری مناسب


- ظاهر شکیل و زیبا


- قابلیت جست و جو


- دارای لیست علاقه مندی ها


 


--------------------------------------------------------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد و موقع انتشار یزنامه مورد تایید کافه بازار قرار گرفته است  )


آموزش زبان انگلیسی یک - زبان کوچولو-آموزش زبان انگلیسی کودک - آموزش زبان با تلفظ فارسی و انگلیسی - آموزش زبان برای بچه ها - آموزش زبان با عکس آموزش زبان انگلیسی expert - learn languages, grammar & vocabulary with memrise


logo-enamad logo-samandehi