آموزش گوگل ادسنس

آموزش گوگل ادسنس

نسخه v۳.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

شرکت نرم افزاری کلیـــــد


 


کمتر کسی وجود دارد که این روزها با مشاهده روز افزون پیشرفت تکنولوژی ، اینترنت ، سایت ها و دنیای مجازی به جهت کسب درآمد از این بستر دست به کار نشده و یا دست کم ترغیب به فعالیت در این حوزه نگردیده باشد.


 


به همین جهت همه ما در اینترنت و دنیای اطرافمون به دنبال راه کار های مناسب ، امن و زود بازده گشته یا میگردیم. اما اکثرا بدلیل عدم وجود اطلاعات صحیح  کامل و واضح برای تعیین مسیر درست با مشکلاتی غیر قابل حل برخورد کرده ایم که ما را از ادامه مسیر معذور ساخته است.


 


در همین راستا مجموعه ما برای اولین بار تلاش کرده تا با تولید نرم افزار آموزشی مناسب تا حد ممکن مسیری معین ، روشن و واقعی را بر مبنای کار با سرویس گوگل ادسنس فراهم سازد ، تا روشی نوین برای کسب و کار اینترنتی با درآمد دلاری پیش روی فعالان این حوزه قرار دهد.


 


در طی این دوره آموزشی شما با روشی از کسب درآمد اینترنتی آشنا می شوید که میلیون ها نفر در سر تا سر جهان در آن حوزه فعالیت کرده و با همت و تلاش خود درآمدی درخور  بدست می آورند.


 


منابع :


بطور کلی این نرم افزار بر اساس تجربیات و کسب درآمد توسعه دهنده گان این نرم افزار از طریق گوگل ادسنس تولید گردیده ، اما به جهت گردآوری اطلاعات و مستندات لازم ، سایت های زیر مورد استفاده قرار گرفته اند :


 


https://www.google.com


https://www.google.com/adsense/start


http://www.dbs.com


http://ctrlq.com/sandbox


 

logo-enamad logo-samandehi