کارافن

دسته خرید
نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۴٫۶ مگابایت
نسخه 1.5

توضیح

کارافن نرم‌افزاری برای خرید شارژ موبایل، اینترنت همراه، وایمکس، TD-LTE و پرداخت قبض‌های شماست. تک‌تک قانون‌ها و مقررات کارافن به ما کمک می‌کند تا برای ایجاد فضایی امن و مطمئن برای کارافنی‌ها، موفق عمل کنیم. تا زمانی‌ که شما در اجرای این قوانین پشتیبان کارافن باشید، ما نیز در خدمت‌رسانی به شما موفق خواهیم بود.


ثبت‌نام کاربران در کارافن و بهره‌گیری از خدمات و امکانات آن به‌معنای آگاهی و پذیرش قوانین و مقررات این اپلیکیشن است و شرایط ارائه شده در بخش قوانین و مقررات اَپ کارافن جایگزین کلیه‌ی توافق‏‌های قبلی است. در قوانین و مقررات کارافن، «کاربر» به فردی گفته می‌شود که مرحله‌ی ثبت‌نام را با موفقیت پشت سر گذاشته است.


این متن آخرین نسخه‌ی قوانین کارافن است و هرگونه تغییر در این قوانین را از طریق اپلیکیشن به اطلاع شما خواهیم رساند. 


حفظ حریم خصوصی در کارافن


کارافن حریم خصوصی کاربران خود را حفظ خواهد کرد. ما تنها در مواردی محدود و کارآمد برای بهبود کیفیت سرویس‌دهی اپلیکیشن کارافن، از اطلاعات کاربران خود استفاده خواهیم کرد. کلیه‌ی اطلاعات جمع‌آوری شده توسط کوکی‌ها و درگاه‌های دریافت اطلاعات مستقیم یا غیرمستقیم شخصی، اقتصادی و اجتماعی کاربران کارافن به‌شکلی کاملا محرمانه در سرورهای ما محافظت خواهد شد.


کارافن برای حفاظت هرچه بهتر از اطلاعات کاربران خود باید با آن‌ها ارتباطی نزدیک و تنگاتنگ داشته باشد. بنابراین در صورت مشاهده‌ی هرگونه نشانه‌ی مشکوک در هنگام استفاده از کارافن، کارشناسان بخش خدمات مشتریان ما را از طریق شماره‌ تماس 8734(021) مطلع کنید.  


تنها وبسایت مورد تایید کارافن برای ارتباط با شما، پایگاه اینترنتی http://www.karafon.com است.


خرید خدمات و پرداخت هزینه‌ها در کارافن


خرید شارژ و اینترنت


1. مسئولیت ورود اطلاعات نادرست، خرید شارژ برای شماره‌های دیگر و شارژ تصادفی اینترنت وایمکس افراد دیگر با کارافن نیست و نسبت به استرداد مبلغ پرداخت شده، مسئولیتی ندارد.


2. بر اساس قوانین جاری همراه اول، پرداخت قبض خطوط دائمی این اپراتور، از طریق خرید شارژ اعتباری مقدور نیست. برای پرداخت هزینه‌ی خطوط دایمی همراه اول از گزینه‌ی پرداخت قبض استفاده کنید.


3. مبلغ پرداختی بابت خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و پرداخت انواع قبوض از طریق کارافن، قابل استرداد نیست و کارافن در مورد آن مسئولیتی ندارد.


4. تغییر بسته‌های اینترنتی یا نوع شارژ خریداری شده از اپراتورهای مختلف، به‌هیچ‌عنوان مقدور نیست. در هنگام خرید بسته‌های اینترنتی دقت لازم را به خرج دهید.


5. خطوط وایمکس بعد از 12 ماه عدم استفاده، غیرفعال و در برخی موارد به کاربری دیگر واگذار می‌شوند. در صورت خرید شارژ برای این خطوط، کارافن مسئولیتی در قبال استرداد وجوه دریافتی ندارد.


6. در صورت کم شدن هزینه‌ی شارژ خریداری شده از حساب کاربر و دریافت نکردن شارژ خریداری شده روی تلفن همراه، لطفا با بخش خدمات مشتریان کارافن 8734(021) تماس بگیرید.


7. بر اساس قوانین همراه اول حداکثر میزان شارژ خطوط اعتباری این اپراتور 2 میلیون ریال است. در صورتی که مجموع مبلغ شارژ خریداری شده و میزان شارژ موجود در خط اعتباری همراه اول از این سقف بیش‌تر شود، مازاد مبلغ شارژ به حساب شما منظور نخواهد شد.


8. بر اساس قوانین جدید فروش در ایرانسل، به ‌مبلغ شارژ خریداری شده برای خطوط ایرانسل اعتباری، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد.


 


 


کارافن، خرید شارژ

تغییرات آخرین نسخه

  1. ذخیره کارت بانکی در زمان پرداخت

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • ir.karafone.android.karafone.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
  • خواندن مخاطبین شما
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت