کاجستان - کتاب الکترونیکی و صوتی

کاجستان - کتاب الکترونیکی و صوتی

نسخه ۷.۸
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

شعار ما «در هر حال کتاب».


رایگان نصب کنید. موضوعات مختلف. کتب مختلف. کتب جدید و رایگان کتاب دریافت کنید.


کتابخانه کاجستان ، نسخه الکترونیک هزاران کتاب، کتاب صوتی، مجله و روزنامه را با رعایت کامل حقوق پدیدآورندگان در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.


رمان میخوانید؟ شاید قصه و شعر کودکانه؟ کتاب علمی؟ روانشناسی؟ پزشکی؟ ورزشکار هستید؟ درسی و کمک درسی نیاز دارید؟ شاید اصلا وقت مطالعه ندارید و کتاب صوتی نیاز دارید؟


اگر جای خالی مطالعه و کتب الکترونیک بر روی گوشی تلفن همراه خود را حس میکنید حتما برنامه کاجستان را دانلود و نصب نمایید. در این برنامه می توانید از محتوای هزاران عنوان کتاب الکترونیکی بهره مند شوید. کتاب یا کتب مورد نظر خود را از طریق برنامه کاجستان دانلود و مطالعه نمایید.
ویژگی های برنامه:


- اضافه شدن کتاب به صورت روزانه به کتابخانه بدون نیاز به بروزرسانی برنامه.
- بهره مندی از هزاران عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه.


- عضویت ویژه بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه برای دانلود نامحدود .
- امکان مطالعه و گوش دادن به کتاب بدون نیاز به اینترنت.
- ارتباط با ما برای ارسال عناوین کتاب مورد نظر در خواستی.
- سیستم نظردهی برای هر کتاب.
- امکان جستجوی عنوان مورد نظر خود در لیست کتب.
- به روزرسانی خودکار برنامه.

 


شما می توانید با دریافت و نصب اپلیکیشن کاجستان از کتب مختلف در موضوعات مختلف بهره مند گردید. کتب رایگان و غیر رایگان بصورت روزانه در کتابخانه ما افزوده خواهند شد. سقف دانلود رایگان روزانه برای کتب رایگان محدود می باشد و با خرید اشتراک می توانید بصورت نامحدود کتب رایگان را از کتابخانه دانلود نمایید.


 


براي عضويت در کانال تلگرام کليک کنيد (اطلاع از اخبار و اطلاعيه هاي کتابخانه، جوايز، برندگان، کتب جديد و ...


 

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کتابخانه کتاب صوتی و متنی کاجستان

در این موضوع که خیلی از افراد جامعه، زمان زیادی را درگیر انجام کارهای روزمره میشوند هیچ شکی نیست و به همین دلیل فرصت کافی برای مطالعه را در اختیار ندارند. از طرف دیگر، همه ما بخش عمده ای از زمان خود را با تلفن همراه میگذرانیم که شاید صرف گشت و گذار در شبکه های اجتماعی یا استفاده از برنامه های پیام رسان شود. هرچند استفاده بی رویه از این دستگاه یکی از دلایل پایین آمدن سرانه مطالعه میباشد اما در این میان، اپلیکیشن هایی هم برای خواندن کتاب های الکترونیکی بر روی گوشی وجود دارند که “کتابخانه کتاب صوتی و متنی کاجستان” یکی از آنهاست. در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید.

بیایید کتاب بشنویم!

در زمانه‌ای که همه سر در گوشی یا گجت‌های هوشمند خود دارند، آیا فرصتی برای کتاب‌ هم باقی می‌ماند؟ شاید جایی برای کتاب‌های کاغذی باقی نماند، اما کتاب‌های الکترونیکی هنوز هم به لطف اپلیکیشن‌ها، زنده و سرحال هستند و حتی در حال پیشرفت و دگرگونی!

logo-enamad logo-samandehi