دیکشنری مخفف های علوم پزشکی v2

دیکشنری مخفف های علوم پزشکی v2

نسخه ۲.۰.۰.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

توجه برای دوستانی که برنامه قبلی مخفف های پزشکی را از کافه بازار خریداری کرده بودند:


دوستانی که نسخه قبلی برنامه را خریداری کرده اند می توانند با رفتن به قسمت فعال سازی و ارسال توکن خرید نسخه قبلی، به رایگان این نسخه را فعال کنند. توجه کنید که فقط یک بار برای هر آپدیت این روش فعال سازی امکان پذیر خواهد بود.


بسیار بسیار مهم. در فعال سازی برنامه برای کاربران قدیمی با این روش ارسال توکن به حروف بزرگ و کوچک حساس است. به عبارت دیگر توکن باید عینا وارد شود.


این یک دیکشنری تخصصی برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی و بطور کلی تمام گروه های علوم پزشکی است. البته تخصصی بودن به این معنی نیست که این برنامه برای افراد عادی قابل استفاده نیست بلکه به این معنی است که توضیحات مربوط به لغات مخفف ها و اصطلاحات اکثر قریب به اتفاق تخصصی هستند.

با توجه به گستره زیاد مخفف ها بخصوص در شاخه علمی پزشکی , و نبود برنامه ای به زبان شیرین فارسی, برای اولین بار و بدون هیچ مشابه داخلی ما برنامه دیکشنری مخفف های علوم پزشکی به فارسی رو به شما عرضه می کنیم . با این برنامه با سریع ترین روشن ممکن بعد از چند ثانیه به معنی مخفف مرود نظرتون می رسید.
ویژگی های خیلی زیادی رو برای شما در نظر گرفتیم تا بتونید بهتر و حرفه ای و در عین حال, کاملا ساده و بدون آلایش به جواب خودتون برسید.
خلاصه از ویژگیها این برنامه:
1- الگوریتم پیشرفته جستجو
2- بیش از یازده هزار لغت قابل جستجو
3- بیش از 19 هزار معنی
4- داری تلفظ معادل انگلیسی لغات
5- شخصی سازی برنامه نظیر فونت, سایز فونت ... در قسمت تنظیمات
6- دارای تمامی اصطلاحات رایج
7- دارای تاریخچه 50 مخفف بازدید شده ی اخیر
8- قابلیت ستاره دار کردن مخفف ها - ذخیره در لیست علاقه مندی ها

با این برنامه یک دستیار سریع هوشمند همیشه داخل گوشی خودتون دارید. که با سریع ترین حالت ممکن شما رو به پاسخ خودتون میرسونه.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi