الصحابه الکرام، الجزء الاول

الصحابه الکرام، الجزء الاول

نسخه ۰.۱
نصب از بازار
10000 تومان
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

کتاب ارزشمند «الصحابه‌الکرام- الجزء الأوّل» توسط تألیف مرحوم علاّمه محقق آیة الله شیخ محمد علی احمدیان نجف آبادی می‌باشد که تصحیح آن در مرکز احیای آثار اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی انجام شده است.

چاپ اول این کتاب در 643 صفحه و به قیمت 50000 تومان توسط انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پاییز  1394 منتشر گردیده است.

درباره کتاب:
کتاب ارزشمند صحابة الکرام، تألیف مرحوم علاّمه محقق آیة الله شیخ محمد علی احمدیان نجف آبادی متوفای 28 ذیقعده 1417. اولین اثر جامع در شرح حال اصحاب رسول الله بر مبنای رأی شیعه امامیه است. وی در این کتاب 567 نفر از صحابه را در 26 باب به ترتیب حروف معجم ترجمه کرده است. او در این اثر کوشیده نظر علمای شیعی را نسبت به اصحاب رسول الله تبیین نماید.
تحقیق و تألیف کتاب بیش از 30 سال زمان برده است.
تصحیح کتاب در «مرکز احیای آثار اسلامی» از سال 1385 شروع شد و هم اکنون با تحقیق و تصحیح جامع در سه مجلد تقدیم اهل تحقیق می‌گردد. امید است مورد قبول واقع شود.

نشر دیجیتال پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
مجموعه برنامه‌های تولیدی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی را در صفحه ویژه محصولات پژوهشگاه در کافه بازار مشاهده نمایید. همچنین انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل it@isca.ac.ir مطرح نمایید.

logo-enamad logo-samandehi