اینستافول‌پلاس

اینستافول‌پلاس

نسخه ۱
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجمبسم الله الرحمن الرحیم


حتما تا انتها مطالعه بفرمائید و عکسهای بالا رو هم ببینید


نظر فراموش نشه


نرم افزار اینستافول‌پلاس شامل :


- پکیج فالوور ، لایک و کامنت بگیر اینستافول پلاس ( 20 برنامه + آموزش )


- آموزش بازیابی اکانت هک شده


- آموزش دانلود عکس و ویدئوهای اینستاگرام در کامپیوتر


- آپلود عکس در اینستاگرام در ویندوز


- آموزش تصویری کپی متن از اینستاگرام اندروید بدون برنامه


- قرار دادن دوستان پیشنهادی در صفحه اینستاگرام Suggested instagram


و ... میباشد .


----------------------------------------------


در زیر توضیحاتی را در مورد پکیج افزایش فالوور ، لایک و کامنت اینتسافول پلاس میخوانید :


به صورت کاملا واقعی تا هزاران هزار لایک و فالوور و کامنت در اینستاگرام برای خود و پیج های خود جمع کنید !! فقط کافیست این پکیج را بخرید و به آموزش های آن عمل کنید


هیچ هک و یا کرکی در کار نیست ! حتی دور زدن نرم افزار اینستاگرام و تقلب در آن هم نیست !! این یک روش رسمی از API های خود اینستاگرام میباشد !


این پکیج حاوی آموزش های کاملا اختصاصی ( تصویری و روان ) به همراه نرم افزار های مورد نیاز ۱۰۰% تست شده برای افزایش لایک , فالوور و کامنت در اینستاگرام میباشد . آن هم لایک , فالو و کامنت واقعی !!!


چه چیزهایی در این پکیج وجود دارد ؟؟؟


در این پکیج نرم افزار های مورد نیاز برای افزایش واقعی ( نه اتومانیک ) لایک , فالوور و کامنت در اینستاگرام , به همراه آموزش های کاملا تصویری و روان برای سیستم عامل اندرویددر واقع موارد زیر در پکیج موجود میباشد :


 20·  نرم افزار اختصاصی برای افزایش لایک , فالوور و کامنت مخصوص سیستم عامل اندروید


·  یک فایل PDF آموزش کاملا تصویری و روان کار با نرم افزار ها


نکته : ما برای اولین بار در دنیا روشی را ابداع کرده ایم که بدون نیاز به هیچکاری , تنها با نصب یک اپلیکیشن برای عکس های خود هزاران لایک جمع کنید !! بدون اینکه حتی عکس کسی را یکبار لایک کنید !!!!!!! کافیست نکته گفته شده در صفحه ۹ فایل PDF را مطالعه کنید !!


چه کارهایی میتوان با این پکیج انجام داد ؟؟؟


شما بعد از خرید این برنامه و پکیج میتوانید به صورت کاملا واقعی لایک , فالوور و کامنت های صفحات خود در اینستاگرام را افزایش دهید ! ما برای تست این روش یک اکانت ساختیم و در مدت کوتاهی , ۲ هزار فالو حقیقی جمع کردیم ! برای شروع و برای یک مدت کوتاه , این بسیار بسیار شگفت انگیز است !!!! هر چند چندین نفر با همین روش و در مدت طولانی تر توانسته اند بالای ۵ هزار فالور جمع کنند !


جمع کردن لایک در این روش که بسیار ساده تر میباشد و فقط کافیست مقدار لایکی را که میخواهید تعیین کنید تا به همان اندازه , پست های شما لایک شود ! ( به همین سادگی ) . نرم افزار های این پکیج به همراه روش معرفی شده در این پکیج برای افزایش لایک آنقدر کاربردی بوده است که تمامی مشتریان از آن راضی بوده اند و خیلی از مشتریان نیز فقط و فقط برای افزایش لایک این پکیج را تهیه میکنند !!


تمامی اینها آموزش هایی را نیاز دارند که ما در این پکیج , طوری به شما آموزش میدهیم که حتی اگر هیچگونه تخصصی در زمینه موبایل نداشته باشید , بتوانید به راحتی لایک و فالوور و کامنت های خود را در اینستاگرام افزایش دهید .


 


شما به وسیله خرید این پکیج و خواندن آموزش های آن میتوانید بدون اینکه کسی را لایک کنید , هزاران لایک برای هر عکس خود جمع کنید ( نکته گفته شده در صفحه ۹ فایل PDF ) !!!!!!!


اما ما نرم افزار جالب و کمیاب دیگری را برای اولین بار در ایران در این پکیج قرار داده ایم که میتوانید با آن ۲ اکانت خود را در یک نرم افزار افزایش فالو ست کنید و با یک اکانت , سکه بگیرید و در نهایت سکه های جمع شده را به اکانت دیگر (اصلی) خود بفرستید . با اینکار بدون اینکه با اکانت اصلی خود , کسی را فالو کرده باشید , برای خود فالوور جمع میکنید که خود این , یک روش بسیار ارزشمند میباشد که ما آموزش آن را در PDF برای شما قرار داده ایم !!!! ( صفحه ۱۷ فایل PDF )


ویژگی های بارز این نرم افزار ها و آموزش ها در قالب پکیج اینستافول پلاس  :


افزایش لایک های واقعی به تعداد دلخواه برای همه عکس های شما


افزایش فالوور های واقعی و حقیقی برای همه پروفایل های شما (مناسب برای شروع کار پروفایل شما)


دارای کمیاب ترین نرم افزار ها مخصوص اندروید  برای افزایش لایک و فالوور به صورت کاملا تست شده


 


برچسب ها :


اینستاگرام ، فالوور ، لایک ، کامنت ، لایک بگیر ، کامنت بگیر ، فالوور بگیر ، فالوئر ، اینستا ، اینستافول پلاس ، آموزش ، ترفند ، آموزش اینستاگرام ، افزایش ، افزایش لایک ، افزایش فالوور ، افزایش کامنت ، افزایش فالوئر ، آموزش افزایش فالوور ، آموزش افزایش لایک
logo-enamad logo-samandehi