این خانه چند (کارشناسی ارزیابی ملک)

این خانه چند (کارشناسی ارزیابی ملک)

نسخه V۲.۳.۷
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

این خانه چند ،یک ابزار هوشمند برای شماست تا با کمک آن بتوانید از قیمت خانه‌ها در مناطق مختلف شهرتان ، هزینه ساخت یک متر مربع ، برآورد هزینه ساخت باغ ویلا ، ارزیابی زمین هایی که نمی توانید قیمتش را بدست آورید، کارشناسی خانه ویلایی و حیاط دار ، کارشناسی و ارزیابی قیمت کارخانه ها مطلع بشید. مناسب کارشناسان رسمی دادگستری ، مشاورین املاک ، مالکین ، خریداران و فروشندگان ملک

برای بسیاری از صاحبان ملک، خصوصاً مالکان ملک‌های مسکونی، پیش می‌آید که در مورد قیمت‌گذاری خانه خود دچار سردرگمی و تردید شوند و چه بسا قیمتی نادرست را برای فروش یا اجارۀ ملک خود انتخاب نموده و در نتیجه به هدف مورد نظر، که همان فروش یا اجارۀ خانه با قیمت مناسب و طی زمان مورد نظر است، دست نیابند.

یکی از روش‌هایی که اغلب مالکان خانه برای قیمت‌گذاری خانۀ خود از آن استفاده می‌کنند، مراجعه به بنگاه‌های مشاورۀ املاک در محدودۀ ملک و پرسش در مورد قیمت مناسب برای فروش یا اجارۀ آن است. این راهکار اگرچه یکی از روش‌های کارآمد و مناسب برای قیمت‌گذاری خانه است، با این حال نباید آن را تنها گزینۀ موجود نگاه دید و فقط به قیمت پیشنهادی از سوی مشاور املاک بسنده کرد.

آگاهی از قیمت ملک هرچه دقیقتر باشد نه تنها برای مالک، بلکه برای خریدار ملک یا اجاره‌کننده نیز بسیار مفید و کارآمد خواهد بود، چرا که در صورت نداشتن اطلاعات کافی در مورد قیمت‌گذاری ملک ممکن است خریدار یا مستأجر در دام برخی از افراد سودجو، که قصد دارند مبلغی بیش از ارزش واقعی ملک خود را از طرف معامله دریافت کنند افتاده و متحمل ضرر و زیان مالی شوند. این امر در حال حاضر که نه تنها قیمت املاک بلکه قیمت تمامی کالاها و خدمات در حال نوسان است، از اهمیت بیشتری برخوردار است.


- اگه دنبال خونه‌اید و نمیدونید که باید از کجای شهر شروع کنید، یا پولتون به کدوم منطقه شهر می‌خوره،


ـ اگه مالک هستید و می‌خواید از قیمت خونه‌تون مطلع بشید،


ـ و یا اگه مشاور املاک هستید،


این خانه چند، یک ابزار هوشمند در کنار شماست. 


این خانه چند ، یکی از محصولات تیم آرش مدیر هست و در کلیه شهرهای ایران به شما کمک می‌کنه تا قیمت واقعی ملک خود مطلع شوید.


برنامه این خانه چند ، با استفاده از اطلاعات وارد شده و پارامترهای ارزیابی ملک میتونه قیمت ملک شما رو ارزیابی کنه

ساختار این برنامه برای ارزیابی به این شکل است که ابتدا اطلاعات کامل از صاحب ملک دریافت می شود و باتوجه به پارامترهای ارزیابی به هر فیلد امتیاز داده میشه مجموع امتیازها از کل کسر میشه و امتیازها تبدیل به درصد میشه که منهای درصد کل خواهد شد. سپس قیمت بعد از انجام عملیات محاسبه توسط کارشناسان بصورت پیامک به شماره همراه متقاضی ارسال میشود. 

قیمت گذاری آپارتمان،ویلایی خانه حیاط دار، تجاری ، اداری ، دفترکار ، باغ ویلا، کارخانه، هتل ،هتل آپارتمان ، زمین و...

logo-enamad logo-samandehi