مدیریت فایل ( فایل منیجر )

مدیریت فایل ( فایل منیجر )

نسخه ۶.۷.۳
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

برنامه مدیریت فایل ساده ( فایل منیجر ) یک اپلیکیشن حرفه ای کم حجم جهت مدیریت فایل های گوشی .


قابلیت جستجو

میتوانید براحتی فایل یا پوشه مورد نظر خود را جستجو و پیدا کنید ، همچنین می توانید پوشه خانگی را شخصی سازی کنید و پوشه های موردعلاقه را برای دسترسی سریع انتخاب کنید.


امنیت و محافظت

مدیریت فایل فارسی دارای قابلیت قفل یا رمز گذاری روی اپلیکیشن است و میتوانید برای افزایش امنیت برای برنامه رمز یا الگو یا اثرانگشت تعریف کنید. قابلیت تعریف اثرانگشت و باز شدن سریع برنامه.

دسترسی روت (ریشه‌)

در صورت که دستگاه شما روت شده باشد این برنامه میتواند تمام فایل های روت (ریشه) برنامه را نمایش دهد و به صورت کامل از این قابلیت پشتیبانی می کند.


مدیریت فایل

دارای کلیه قابلیت های تغییر نام ، کپی ، جابجایی ، حذف ، اشتراک گذاری و غیره. همچنین می توانید برای صرفه جویی در حافظه برخی از فایل های خود را فشرده سازی کنید. در صورت تمایل می توانید به راحتی فایل یا پوشه جدید ایجاد کنید.


مرتب سازی

بدیهی است می توانید مرتب سازی بر اساس مقادیر مختلف را انتخاب کنید ، بین صعود و نزولی جابجا شوید ، یا از مرتب سازی خاص پوشه استفاده کنید.


نمایش جزيیات فایل

فقط با چند کلیک می توانید ویژگی های پرونده یا پوشه را مشاهده کنید ، که شامل اندازه پرونده ، تاریخ آخرین تغییر یا تاریخ ایجاد ، مدل دوربین در عکس ها و غیره را نشان می دهد.


ویرایشگر

مدیریت فایل فارسی دارای یک ویرایشگر فایل سبک است که می توانید برای چاپ اسناد ، ویرایش آنها ، مشاهده و خواندن آن ها از این ویرایشگر استفاده کنید.


برچسب ها : فایل منیجر فارسی ، فایل منیجر پیشرفته ، مدیریت فایل ، مدیریت فایل ، مدیریت فایل فارسی 


( گروه نرم افزاری اینگجت )


logo-enamad logo-samandehi