همسفر

همسفر

نسخه ۲.۴.۲
۱۰۰
نصب فعال
سفر
دسته
۴
مگابایت
حجم

برنامه اندرویدی همسفربرنامه همسفر یک همیار سفر است که می‌تواند در معرفی و انتخاب جاذبه‌های دیدنی شهرها و استان‌های مختلف، به گردشگران کمک کند. در این برنامه جاذبه‌های گردشگری هر استان و شهر بر اساس دسته‌بندی‌های تاریخی-زیارتی، طبیعی-تفریحی و فرهنگی قابل مشاهده می باشند. همچنین شما می توانید در دسته  خدمات گردشگری اطلاعاتی را از هتل ها، رستوران ها و آژانس‌های مسافرتی شهری را که قصد سفر به آن را دارید کسب کنید و با مراجعه به دسته خدمات ضروری هم می توانید مساجد، پارک ها، پمپ بنزین ها، جایگاه های سی ان جی، بیمارستان ها و درمانگاه های شهرهای مختلف را مشاهده کنید.
برای هر جاذبه گردشگری، یک معرفی کوتاه به همراه عکس و نقشه دسترسی به آن مکان ارائه شده است. همچنین می‌توانید نظر سایر کابران درباره هر اثر را بخوانید و نظر خود را به آن مکان اضافه نمایید.
در این نرم افزار قابلیت جستجو ایجاد شده که شما می توانید نام مکان یا شهر دلخواه خود را خیلی سریع پیدا کنید.
با توجه به اینکه جاذبه‌های گردشگری ایران بسیار زیاد و بعضا کمتر شناخته شده هستند، این امکان در نظر گرفته شده که کاربران بتوانند اطلاعات جاذبه‌های تفریحی و گردشگری شهر خود را به نرم‌افزار همسفر اضافه کنند و بر غنای محتوای آن بیفزایند.
در این نرم‌افزار بیش از 1200 اثر برجسته گردشگری و 600 مرکز خدمات گردشگری از 31 استان کشور که خانواده‌ها می‌توانند از آن‌ها دیدن کنند، گردآوری شده است و گردشگران هم می‌توانند در افزودن جاذبه‌های گردشگری جدید به این نرم‌افزار مشارکت کنند.
این نرم‌افزار به صورت آنلاین و آفلاین قابل استفاده است که برای بهره‌مندی از حداکثر امکانات آن، لازم است در حالت آنلاین از آن استفاده شود.
تولید شده در همراه فدک به سفارش نشان توکان
www.HamraheFadak.ir
09120609961

logo-enamad logo-samandehi