Painting Education Product Iranian

Painting Education Product Iranian

Version 1.0
50
Active installs
Education
Category
6
MB
Size

بسم الله الرحمن الرحیم

کالای ایرانی نام مجموعه برنامه اندرویدی از گروه همراه نویسان فدک می باشد که به معرفی محصولات ایرانی به ایرانیان عزیز، به خصوص بچه های دوست داشتنی، به راه های مختلف می پردازد. آموزش نقاشی کالای ایرانی اولین برنامه از این مجموعه می باشد. در این برنامه ما به شیوه ای به نسبت آسان به شما نقاشی آموزش می دهیم.

فرق این آموزش نقاشی با نمونه های دیگه اینه که،

یک : شما در انتهای کار یک کالای ایرانی را خواهید کشید، که این امر باعث آشنایی شما و خانواده تان به خصوص فرزندان دلبندتان با محصولات ایرانی می شود.

دوم : شما با آموزش گام به گام این برنامه خواهید توانست محصولی را که فکرش را هم نمی کردید یک روز آن را نقاشی کنید، بر روی کاغذ بکشید.

سوم : شما می توانید تصویر محصول دلخواه تان ره به عنوان پس زمینه گوشی تنظیم نمایید.

و چهارم : کودکان، نونهالان، نوجوانان و ... عزیز می توانند نقاشی های خود را برای ما ارسال نمایند تا ما علاوه به نمایش دادن بهترین ها در سایت www.hnFadak.ir ، زیباترین نقاشی ها را نیز در برنامه ای اندرویدی که در آینده آماده می گردد قرار دهیم.

کاربران عزیز می توانند محصول مورد نظر را درون یک کاغذ سفید نقاشی کرده و بعد از نوشتن مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، سن، تحصیلات، نام شهر و استان به همراه تلفن تماس) در پشت کاغذ، فایل اسکن شده نقاشی را به ایمیل ما به آدرس hnFadak@chmail.ir ارسال نمایند.

دوستانی که دسترسی به اسکنر ندارند می توانند از نقاشی خود یک عکس با کیفیت بگیرند و برای ما ارسال نمایند.

نمونه محصولات ایرانی که در حال حاضر در این برنامه وجود دارد 12 عدد می باشد :
ال سی دی، یخچال فریزر، پنکه، بخار شوی، جارو برقی، چرخ گوشت، گیرنده دیجیتال و ...
محصولات جدید ان شاء الله به زودی اضافه می گردند.

دوستانی که قصد دارند در این کار ملی ما را همیاری نمایند می توانند از محصولات ایرانی که می شناسند و یا حتی در منزل دارند یک تصویر با کیفیت تهیه کرده و به همراه مشخصات خود و محصول برای ما ارسال نمایند تا ما نیز بعد از بررسی و تأیید، آنها را در برنامه ی آموزش نقاشی کالای ایرانی قرار دهیم.

سامانه پیامکی ما برای دریافت پیشنهادات و انتقادات شما کاربر گرامی : 30005026351462

به امید روزی که در خانه های ایرانی، محصولات ایرانی بدرخشند ...

جهت آگاهی از دیگر برنامه های گروه همراه نویسان فدک کافی است که عبارت همراه نویسان فدک را در سایت کافه بازار جستجو نمایید.

logo-enamad logo-samandehi