دیوان - شعر و ادب

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۱۹٫۲ مگابایت
نسخه 4.2.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

دنیای تازه ای را در نسخه جدید دیوان تجربه کنید


امکان دانلود کلیات بیش از 15 شاعر جدید : ابوسعید ابوالخیر، باباطاهر، رودکی، سنایی، صائب تبریزی، شاهنامه فردوسی، ناصرخسرو، نظامی گنجوی، هاتف اصفهانی،منوچهری، خیام، عطار، ملک الشعرای بهار، پروین اعتصامی و نیما یوشیج


کلیات آثار 5 شاعر به صورت پیش فرض : حافظ ، سعدی ، مولوی ، سهراب و فروغ فرخزاد


هنر و ادبیات تنها ابزاری است که میتواند ما را از زندگی روزمره مان اندکی دور کند. در این میان شعر برای ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد و نگاهی به گذشته این مرز و بوم شعرای بزرگی را در پیش چشمانمان نمایان می کند که همچنان و بعد از گذشت قرن ها کلامشان سودمند و روح نواز است. اکنون ما تلاش کرده ایم این گنجینه را برای خوانده شدن و آنگونه که شایسته آن است عرضه کنیم. در واقع دیوان برای ما و شما تنها یک برنامه با تعداد زیادی شاعر نیست، بلکه باغی است که شعرا در آن قدم میزنند و شما هر لحظه که اراده کنید میتوانید از ورای قرن ها و سالها در کنار شاعری گام بردارید و با او همکلام شوید.
 


تغییرات نسخه 4

1 - رابط کاربری به روز شده
2 - اضافه شدن تنظیمات جدید
3 - امکان روشن نگه داشتن صفحه نمایش هنگام مطالعه اشعار
4 - امکان اضافه کردن شعر به بخش گزیده ها

منبع : گنجور ، ویکی پدیا
 کلمات کلیدی: شعر ، شاعر ، شعرا ، ادبیات ، ادبی ، حافظ ، سعدی ، مولوی ، مولانا ، فال ، فال حافظ ، غزل ، مثنوی ،
دیوان ، دیوان شمس ، دیوان حافظ ، غزلیات ، شعر سعدی ، شعر حافظ ، شعر مولانا ،رباعیات خیام poem ، poet
 

تغییرات آخرین نسخه

1-اضافه شدن سه شاعر جدید»

عبید زاکانی

مسعود سعد سلمان

جامی

2-برطرف شدن خطای جزیی

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)

در رسانه‌ها

با دیوان شعر را زندگی کنید - دیوان در ذره بین

اگر دلتان هوس لحظه های ناب شاعری کرده یا می خواهید برای عزیزی با یک بیت شعر میزان مهر و محبت خود را نشان دهید و حتی قدردانی از او را با یک بیت شعر ناب پاسخ دهید و یا شریک شدن در غم عزیزی را با یک بیت ناب به اون نشان دهید نیاز به اپلیکیشنی دارید که جستجو برای انتخاب آن شعر برای شما آسان باشد و در کمترین زمان انجام گیرد. خارج از این استفاده ها ما ایرانی ها از دیرباز با ادبیات و شعر خو گرفته ایم و بخش اعظمی از تاریخ و فرهنگ ما را شعر در بر می گیرد که متاسفانه با افزایش مشغله ها و پیشرفت تکنولوژی در این عصر از ادبیات وخواندن کتاب فاصله گرفته ایم. توسعه دهنده اپلیکیشن دیوان توانسته برنامه مناسبی را برای ترویج شعر و ادب تهیه کرده و در اختیار کاربران قرار دهد، پس با ذره بین همراه شوید تا به معرفی بیشتر اپلیکیشن دیوان بپردازیم.

معرفی اپلیکیشن دیوان؛ گنجینه ای از اشعار شاعران شیرین سخن فارسی

تاریخ ایران ما مملو از نویسندگان و شاعرانی است که با قلم خود نه تنها پاسدار فرهنگ اصیل ایرانی و زبان فارسی بوده اند، بلکه گنجینه ای از سخنان ارزشمند و عبرت آموز را نیز برای نسل های متمادی ساکن این سرزمین به یادگار گذاشته اند. اپلیکیشن دیوان که امروز به شما معرفی می کنیم، گنجینه ارزشمندی از مجموعه آثار شعرای کلاسیک و معاصر فارسی را در خود گردآوری کرده تا بتوانید به آنها روی موبایل و تبلت های اندرویدی تان دسترسی داشته باشید.