herima07

herima07

Version 1.0
10
Active installs
Finance
Category
15
MB
Size

مدیریت پروژه عمرانی هریما 07 محصول شرکت آلتون پرداز مورد تایید پارک علم و فناوری و شورای عالی انفورماتیک می باشد, کاربری فوق العاده راحت و کارایی این برنامه یکی از وجوه تمایز برنامه و قرار دادن ابزار های کاربری مورد نیاز مهندسان باعث جذابیت هر چه بیشتر برنامه گشته است. تمامی کاربران این اپلیکیشن در صورت تمایل می تواند از داشبورد شخصی خود در سایت یک سرویس فوق العاده قوی حسابداری, انبارداری, متره و برآورد آنلاین را نیز تجربه کنند که در نوع خود بی نظیر است.ویژگی های این اپلیکیشن


1)عملیات مالی: امکان ثبت عملیات های پرداخت و دریافت های مختلف با قابلیت خروجی اکسل و پرینت, همچنین امکان جستجو در بین عملیات های مختلف و نیز بخش آلارم قرار گرفته در اپلیکیشن که تاریخ سررسید چک ها را هشدار می دهد از قابلیت های دیگر این بخش می باشد.


2)انبار داری : امکان ثبت انبار و کالا به صورت نا محدود, توانایی ثبت ورود و خروج کالا و نیز مرجوع نمودن کالا, امکان دریافت گزارشات پیشرفته, گرفتن پرینت و خروجی اکسل از گزارشات دریافتی, امکان مشاهده لیست کالاهای وارد شده, خارج شده, مرجوع شده, کارتکس تعدادی و ...


3)متره و برآورد : بر اساس فهرست بهای سال 1394, امکان تولید خروجی اکسل بر اساس گزارش های تهیه شده درون اپلیکیشن, امکان تعریف پروژه به صورت نا محدود, امکان تعریف اطلاعات متره و برآورد برای هر پروژه به صورت جداگانه و ..


4)تالار گفتگو : امکان ارتباط هر چه بهتر و موثرتر با دیگر دارندگان این اپلیکیشن و متخصصین حوزه صنعت عمران


5)پیش بینی دقیق آب هوایی : بر اساس موقعیت جغرافیایی که در آن قرار گرفته اید پیش بینی یک هفته آینده هوایی را ارائه می دهد.


6)جداول اشتال


7) بخش ابزارک ها: این بخش از برنامه به طور مداوم به روز می شود و بر اساس درخواست های کاربران که از قسمت ارسال نظر درون اپلیکشن به ما ارسال می شود ابزارک های جدیدتر ایجاد شده و اضافه خواهد شد.دنیایی سبز تر با استفاده از ابزار های موبایلی.


از سایت ما دیدن فرمایید http://www.herima.ir


انبارداری, حسابداری, متره برآورد

logo-enamad logo-samandehi