آرش و آنا - آموزش اول تا ششم دبستان

آرش و آنا - آموزش اول تا ششم دبستان

نسخه ۴.۰.۵۱۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

 • يادگيري همه کتاب هاي درسي   در يک اپليکيشن

اپلیکیشن  " آرش و آنا (آموزش اول تا ششم دبستان)" به عنوان نرم‌افزار کمک آموزشی مقطع ابتدایی است که به کمک انیمشن های زیبا و منحصر به فرد، با روایت داستانی از مطالب درسی و شخصیت پردازی و صداگذاری حرفه ای توسط بهترین گوینده ها مفاهیم دروس ریاضی، علوم، فارسی، نگارش، هدیه های آسمانی، مطالعات اجتماعی، قرآن  را برای  کلاس اول ابتدایی تا کلاس ششم ابتدایی به صورت کامل و جذاب، در قالب انیمیشن‌های جذاب پوشش می دهد.

بعنوان مثال مباحث دروس رياضي و علوم و فارسي  براي دانش آموزان کلاس سوم ، چهارم و پنجم تا ششم ابتدايي به قدري شيوا با داستان سازي توضيح داده شده که حتما براي تفهيم و به خاطر سپاري بلند مدت کودک بسيار مفيد خواهد بود.

توجه1 : صرفا اولين محتواي آموزشي هر درس رايگان بوده و براي دسترسي کامل به محتواي کتابها نياز به خريد بسته مي باشد

توجه2 : اجراي برنامه نياز به اينترنت دارد

 • اگر خارج از ایران زندگی می کنید و دغدغه آموزش زبان و خط فارسی و درس هایی مثل ریاضی را به فرزند خود دارید به شما اطمینان میدهیم کیفیت محتوای آموزشی در اپلیکیشن "آرش و آنا" در سطح محصولات بین المللی است و بدون شک تاثیر عمیقی در یادگیری فرزند شما خواهد داشت.

همچنین آموزش کاردستی در کنار آموزش زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا پیشرفته بعنوان زنگ تفریح در این محصول به فرزند شما ارائه خواهد شد.

 • استفاده از تکنیک انتقال مفاهیم به‌ وسیله‌ی انیمیشن کمک می‌کند تا کودک شما از لحاظ ذهنی کاملا درگیر موضوع یادگیری باشد. جذابیت‌های دیداری و متحرک کمک می‌کند تا کودک شما با توجه به خواستگاه سنی خود، مطالب مختلف علمی را در یک فضای تعاملی و کودکانه بیاموزد.


 • "آرش و آنا" بعنوان یک برادر و خواهر دوست داشتنی در این اپلیکیشن با فرزند شما همراه هستند تا در مقطع ابتدایی بهتر آموزش ببینند و باهوش تر شوند، آرش یک پسر زرنگ هست که به همراه خواهرش آنا برای آموزش مفاهیم درسی مقطع دبستان برای فرزندانتان مطالب آموزشی و سرگرم کننده را روایت میکنند.

  • شرکت همراهان آتیه پاسارگاد تجربه بسیار موفقی در حوزه یادگیری الکترونیکی و تولید دوره های آموزش مجازی دانشگاهی داشته و سابقه طراحی و توسعه طرح آموزش مجازی کارآفرینی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و همچنین طرح ملی آموزش مجازی پایان نامه نویسی با مشارکت وزارت علوم را در رزومه خود دارد.


 • منابع کلیپ های کاردستی

 • www.RedTedArt.com  

  کانال یوتیوب Weddingmagazineuk 

  کانال یوتیوب www.EmeLuDesign.com 


  منابع کلیپ‌های زبان

  www.ELFKidsVideos.com  

  کانال یوتیوب Toyor Baby English  


  منابع تولید محتوا

  محتواهای آموزشی دروس ریاضی، علوم، فارسی، نگارش، قرآن، مطالعات اجتماعی و هدیه های آسمانی، منطبق با کتب درسی هر پایه تحصیلی زیر نظر وزارت آموزش‌و‌پرورش می‌باشند.کلمات کلیدی: آرش،آنا،آرش آنا، آرش و آنا، ارش و انا،ابتدایی،مدرسه،آموزش،سرگرمی،کاردستی،کتاب درسی،آموزش و پرورش،کلاس اول تا ششم، اپلیکیشن آرش،اپلیکیشن آنا، اپلیکیشن آرش و آنا،علوم،ریاضی،قرآن،نگارش،منبع آموزشی،arash ana ،دبستان،اول تا ششم دبستانlogo-enamad logo-samandehi