آزمون یار

آزمون یار

نسخه ۳.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

این اپلیکیشن مختص دانش آموزان متوسطه دوم شاخه کاردانش و دبیران محترم آنها می باشد.
این اپلیکیشن دارای دو بخش می باشد :
بخش دانش آموز ( هنرجو)  و بخش دبیر ( هنر آموز)

دانش آموزان میتوانند به کمک این اپلیکیشن آزمون های آزمایشی درس رایانه کار مقدماتی را برگزار نمایند. به این صورت که با انتخاب هر کدام از هفت کتاب و یا حتی فصل های آن و مشخص نمودن تعداد سوال های آزمون ، از بانک سوال تعدای سوال بصورت تصادفی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و برای پاسخگویی به هر سوال 30 ثانیه زمان دارند.

بعد از پاسخگویی به سوالات آزمون و رفتن به بخش نتیجه ، آنالیزی از وضعیت آزمون و نمودار دایره ای در اختیار آنها قرار می گیرد.
دانش آموزان میتوانند نتایج آزمون های خود را در قالب یک عکس درون گوشی خود ذخیره کنند و همچنین میتوانند پاسخنامه آزمون خود را مشاهده کنند.
دانش آموزانی که بیش از ده فصل را انتخاب کرده باشند و نمره آنها بالاتر از 17 باشد ، میتوانند با ارسال نتایج خود در رنکینگ کشوری قرار بگیرند و نام آنها به همراه شهر و هنرستان در بخش بهترین نتایج نمایش داده خواهد شد.
در بخش آزمون های قبلی ، دانش آموزان به آمار و ارقال تحلیلی آزمون های قبلی که تا حالا انجام داده اند دسترسی داشته باشند .
آزمون هایی که نمره آنها کمتر از 10 می باشد با رنگ قرمز و آزمون های با نمره بالاتر از 17 با رنگ آبی نمایش داده خواهد شد.
آزمون ها بر اساس زمان برگزاری و نمره کسب شده قابل مرتب سازی هستند.
 

بخش دبیران ( هنر آموز) :
دبیران محترم می توانند با انتخاب هر فصل از کتاب های هفت گانه و مشخص نمودن تعداد سوال ها ، یک خروجی برای برگزاری آزمون الکترونیکی در نرم افزار تستا بگیرند که در پوشه ای با نام AzmoonYar TESTA ذخیره خواهند شد.

علاوه بر این دبیران محترم می توانند با تایپ مشخصات سربرگ آزمونی اقدام به تهیه فایل pdf برای برگزاری آزمون کتبی کنند. فقط کافیست اراده برگزاری آزمون را داشته باشید ، بقیه اش را به آزمون یار بسپارید

دانش آموزان و دبیران محترم میتوانند تا سه بار بصورت رایگان از این برنامه استفاده کنند و سپس در صورت نیاز می توانند آن را فعالسازی کنند.

کتاب های مورد استفاده در برنامه ، کتاب های درسی مهارت های هفت گانه می باشند که در شاخه کاردانش مورد استفاده قرار می گیرند که نام آنها عبارتند از :
1. مفاهیم پایه فناوری اطلاعات

2. واژه پرداز ( نرم افزار Word )

3. سیستم عامل مقدماتی ( ویندوز 7 )

4. صفحه گسترده ( Excel )

5. ارائه مطلب ( powerpoint)

6. بانک های اطلاعاتی ( Access)

7. اطلاعات و ارتباطات

logo-enamad logo-samandehi