راهنمای HayDay

راهنمای HayDay

نسخه v۱۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۵۵
مگابایت
حجم

✅ بهترین افراد، بهترین برنامه‌ها را می‌سازند.

کانال اپلیکیشن  در تلگرام:

www.telegram.me/HayDayApp 

اخبار اپلیکیشن و مسابقه همراه با ابزار

 منتظر آپدیت بهار باشید در حال اماده سازی.... ( برای اطلاعات بازی و فایل آپدیت بازی به کانال مراجعه کنید )

مزرعه بساز، هرجور دوس داری بچین، محصولاتت رو بفروش و لذت ببر...

🌀بازی‌های آنلاین همیشه از محبوبیت خاصی در بین قشر عظیمی از جامعه برخوردار هستند امّا وقتی ما با بازی‌های آنلاین ویژه‌ای همچون بازی HayDay روبرو می‌شویم در نگاه اول متوجه سبک و سیاق بازی و مخاطبانی که قصد جذب دارند می‌شویم. بازی Hay Day عنوانی است که علاوه بر محبوبیت ویژه‌ای که در بین افراد بسیار دارد.

🔺در وهله‌ی اول که وارد بازی می‌شوید شیفته‌ی محیط فانتزی بازی و گرافیک زیبای آن می‌شوید. تمامی عناصر برای خلق یک محیط فانتزی با طعم طبیعت بِکر رعایت شده؛ از درختان در فصل پائیز و بهار بگیرید تا تالاب‌هایی که قورباغه‌هایی را به مزرعه شما می‌آورد. در طول بازی چیزی که هرگز باعث خستگی شما نخواهد شد طراحی بازی HayDay خواهد بود، زیرا رفته‌رفته و با به‌دست‌آوردن امکانات جدید و دستگاه‌ها و ساختمان‌های جدید، زیبایی طراحی‌شان شما را جذب خود خواهد کرد. در کنار ابزارها مهم‌تر از همه رسیدن به مزرعه است و وسائل تزئینی که در بازی برای مزرعه شما قرار داده شده بسیار زیباتر از آن چیزی است ک شما حتی در موردش فکر می‌کنید. اما زیباتر این است که وقتی تمامی این امکانات را در کنار هم می‌چینید برای شما یک دفتر نقاشی الکترونیکی درست می‌شود چرا که با رنگ‌های متنوع و زیبا در ساختمان‌های بزرگ و کوچک، فعالیت‌های کند و سریع ترکیبی ایجاد می‌شود که اگر بخواهید حتی به صفحه گوشی خیره شوید باز هم وقت‌تلف‌کنی حساب نخواهد شد.

🔻 بنابراین ما به این فکر افتادیم راهنمای جامعی از هی‌دی برای اولین بار در ایران فراهم کنیم تا تمام کسانی که این بازی را انجام می‌دهند هیچ مشکلی نداشته باشند و هرچه بیشتر از این بازی لذت ببرند. 

🔹ضمناً می‌توانيد برای بهتر شدن برنامه، نظرات و پيشنهادات خود را به ما اعلام  کنيد. اطمينان داشته باشيد که در اولين فرصت بررسی و به برنامه اضافه خواهند شد.✅ می‌توانید با دادن  نظر و امتیاز  از ما حمایت کنید.پشتيبانی در تلگرام:

🔸telegram.me/hami_1989
در ضمن آپدیت‌های خیلی بزرگی توی راه هستن...logo-enamad logo-samandehi