هوشمندسهم

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۵٫۰ مگابایت
نسخه 3.1.0

توضیح

آیا این سهم به قیمت خریدش می ارزد یانه؟ این کار هوشمندسهم است.


هوشمندسهم، ابزاری است علمی براساس کتاب های "سرمایه گذار هوشمند"  یکی از منابع اصلی سرمایه گذاری مدرن نوشته بنیامین گراهام، " روش بافت" نوشته راجر هاگستروم که درعمل متدولوژی بافت ثروتمندترین فردجهان در سال 2008 و یکی ازثروتمندترین ها تاکنون را معرفی میکند و نیز "راهبردهای سرمایه گذاری معکوس" اثر دیوید درمن که به روش ساده ای اصول سرمایه گذاری خود را تعریف نموده است. این مبنایی تحلیلی است که به شما کمک می­کند هر سهم را براساس شاخص­ های سرمایه­ گذاری بنیادین مورد تحلیل قرار دهید، با سهم های دیگر مقایسه کنید و موقعیت بنیادی آن را به لحاظ ارزش سرمایه گذاری، با همه شرکت­ های هم­ گروه مقایسه کنید بدون آنکه حتی یکبار کتاب های اصلی را خوانده باشید.


این قابلیت یکبار برای همیشه به شما اطمینان می­دهد آیا سهمی که روی آن، حتی درحال سفته­ بازی هستید، ارزش بنیادی و سرمایه­ گذاری بلند­مدت را براساس نظرات بزرگان سرمایه گذاری دنیای واقعی مانند وارن بافت و گراهام دارد یا نه؟


حتی اگر تاکنون نمی دانستید که سهمی که روی آن درحال معامله هستید، ارزش سرمایه گذاری هم دارد یا نه حتماً باید یک منبع تحلیلی معتبر در اختیار داشته باشید که بتواند به طور مستقل و فارغ از منافع یا نگرش های گذشته خودش به شما کمک کند ارزش ذاتی داراییتان را محاسبه کنید.


اگر نمی دانید ارزش سهمتان چقدر است یا اساسا برایتان ارزش ذاتی اهمیتی ندارد و فقط به دنبال کسب بازده کوتاه مدت هم باشید باز باید هوشمندسهم را نصب کنید، زیرا در بخش رانت روز روندهای ورود پولهای قدرتمند را به سهام خاصی سیگنال کرده است.


برخی ابزارهای اصلی برنامه عبارتند از:


1. تحلیل هر نماد بر اساس اصول سرمایه گذاری هوشمند (نمادسنجی)


2.مقایسه دو نماد با یکدیگر بر اساس اصول گراهامی ( هم سنجی)


3. مقایسه و پالایش همه نمادهای یک گروه براساس اصول سرمایه گذاری بنیادی ( پالایش صنعت)


4. ارائه سیگنال خرید و فروش براساس مبانی سرمایه گذاری بلندمدت گراهام سنجی، بافت سنجی و درمنسنجی به صورت روزانه (نشانک)


5. (نسخه جدید: ارائه سیگنال پول قدرتمند و ورود و خروج پول به سهام)


6. اضافه شدن سبدسنجی


 


توجه: درنسخه جدید به خصوص در بازار راکد فعلی بورس بهترین سهام را از نظر سرمایه گذاران برتر جهان بیابید و اگر مثل ما هیچ رانت اطلاعاتی یا مدیریتی ندارید لااقل ارزش ذاتی سهام موردنظرتان یا جریان قدرتمند پول به آن را پایش کنید.


پ. ن.


درصورتی که بجای خواندن کتاب سرمایه گذار هوشمند به رایگان از تحلیلهای بنیادی این اپلیکیشن استفاده می کنید خواهش می کنیم آن را به دوستان خود نیز معرفی کنید و در کافه بازار به آن نمره بدهید تا دیگران هم از آن بهره مند شوند. 


:::::::::::: کلیه اطلاعات قیمتی و بانک داده به روز شد :::::::::::::


:::::ALL INFO IS UP TO DATE::::::::

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • ir.graham.Intelligentstock.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت